З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та в рамках заходів «Спорт для всіх – радість життя», 1 жовтня, у міському шаховому клубі «Дебют» пройшов традиційний турнір з шахів серед ветеранів.

    За звання найкращого гравця у швидкі шахи серед ветеранів у 2018 році змагалися вісім шахістів. Турнір проводився за коловою системою з контролем часу 10 хвилин з додаванням 10 секунд на хід кожному учаснику до кінця партії. Боротьба за шаховими дошками була безкомпромісною: зафіксовано тільки одну нічию з 28 зіграних партій.

    У підсумку дві вищі сходинки п’єдесталу посіли гості з міста Славути — два брати Сергій та Василь Гіжицькі. Сергій Гіжицький з 6 очками з 7 можливих став переможцем турніру. Друге місце, відповідно, посів Василь Гіжицький (5 очок). Третім призером став найстарший учасник наших змагань — шепетівчанин Олександр Губін (4½ очки), який, до речі, і завдав ту єдину поразку переможцю турніру.

   Призери змагань були нагороджені грамотами та медалями Шепетівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Переможець також виборов кубок ШМЦФЗН «Спорт для всіх».

    Змагання організовано та проведено ШМЦФЗН «Спорт для всіх» за підтримки федерації шахів міста Шепетівки та управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

Олександр Мельник, директор ШМЦФЗН «Спорт для всіх».