ГОЛОВНА СТОРІНКА Здоров'я Відбулось відкриття хірургічного відділення після проведення реконструкції та капітального ремонту

Відбулось відкриття хірургічного відділення після проведення реконструкції та капітального ремонту

3 переглядів

П’ятнадцятого лютого у Шепетівській центральній районні лікарні відбулось відкриття хірургічного відділення, після проведення реконструкції та капітального ремонту.

Участь у заходах взяли: народний депутат України Роман Мацола, голова Хмельницької облдержадміністрації Вадим Лозовий, голова райдержадміністрації Віталій Бузиль, голова районної ради Петро Дзяворук, міський голова Михайло Полодюк, депутати облради та райради, благодійники, лікарі та представники ЗМІ.

Звертаючись до присутніх голова облдержадміністрації Вадим Лозовий наголосив, що спільними зусиллями вдалось виконати важливе завдання – зробити так, щоб хірургічне відділення відповідало всім вимогам сучасності. «Це той напрямок, де якість наданої допомоги та підтримка життєдіяльності в екстрених випадках залежить саме від створених належних умов лікування: приміщення, устаткування і так далі. Здоров’я наших громадян – одна з головних турбот влади і суспільства, тому на державному рівні саме цю галузь визначено другою за важливістю після армії, де негайно потрібні зміни. Уже зараз, завдяки системним та чітким крокам Президента України Петра Порошенка, ми можемо оцінити результати цих реформ. Зараз ми бачимо докорінні зміни: ремонтуються та будуються нові лікувальні корпуси лікарень, у медичних закладах з’являється сучасне обладнання. І сьогоднішній день є яскравим свідченням цих змін», — сказав Вадим Миколайович.

В свою чергу, головний лікар Валентина Савчук подякувала представникам влади, меценатам і благодійникам за допомогу, підкреслила, що лише спільними зусиллями можна добитись позитивних перетворень.

Шепетівська райдержадміністрація.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести