ГОЛОВНА СТОРІНКА Цікаво Відгукніться на нашу біду

Відгукніться на нашу біду

32 переглядів

Шановна редакція! Моя сім’я потрапила у безвихідь. Тому прошу надрукувати моє звернення по допомогу до добрих, небайдужих до чужого горя людей.

Моя дружина Людмила Дерезюк – інвалід 1-ї групи. Три рази на тиждень вона приймає процедуру гемодіалізу, очищає кров на апараті штучної нирки. Через відсутність кальцію у неї багато переломів кісток, тому вона не може самостійно рухатись. Для знеболювання приймає два уколи на добу, вартість одного — 70 гривень. За місяць (із 50-відсотковою пільгою) мусимо витратити тільки на ці ліки понад дві тисячі гривень (при пенсії у 1670 гривень).

Я також інвалід 3-ї групи. Маю серцево-судинне захворювання, діабет, який дав ускладнення на очі та ноги. На підтримуючу терапію потрібно витратити до 7 тисяч гривень, а на операцію з видалення катаракти треба відкласти 10 тисяч гривень. А пенсія у мене також невеличка – 2100 гривень. Тож усі наші заощадження закінчились. Коштів на ліки немає. Діти допомагають, але їм потрібно якось утримувати свої сім’ї.

Тому я звертаюсь до усіх по допомогу, адже моя дружина постійно перебуває у нестерпних муках.

Доставляти хвору на гемодіаліз і назад додому допомагають віряни, за що їм велика подяка.

Перерахувати кошти можна на банківську картку (ПриватБанк) № 5168742230144416 на ім’я Миколи Петровича Дерезюка. Мій телефон — 096-820-29-44.

Наперед вдячний усім, хто відгукнеться на нашу біду.

Микола ДЕРЕЗЮК.

Залиште Ваш коментар
Перевести