ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Відсьогодні у Шепетівці нарешті «пішов» громадський транспорт

Відсьогодні у Шепетівці нарешті «пішов» громадський транспорт

21 переглядів

У понеділок, 25 травня, на багатьох міських маршрутах курсувало чимало «напівпорожніх» транспортних засобів. Кількість пасажирів у них часом навіть не дотягувала до рекомендованої «карантинної норми».

За повідомленням Шепетівської міськради, починаючи з 25 травня містом дозволені «регулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському сполученні за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб та дотримання санітарних вимог».

Рух транспорту «стартував» завдяки рішенню, яке у суботу, 23 травня, ухвалила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Із графіками, за якими відновилося курсування громадського транспорту, можна ознайомитися на фейсбук-сторінці Шепетівської міськради.

Для порівняння, у Полонному з 22 травня рух транспорту на міських маршрутах дозволений щодня упродовж двох часових проміжків: з 7-ї до 11-ї ранку та з 14-ї до 19-ї години. А у Новограді-Волинському під час каратину автобуси їздити не припиняли взагалі, там лише дещо змінили графік руху.

В. К.

Фото автора.

Залиште Ваш коментар
Перевести