ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Відзначено переможців онлайн-конкурсу до Дня молоді

Відзначено переможців онлайн-конкурсу до Дня молоді

23 переглядів

Другого липня відбулося підбиття підсумків міського онлайн-конкурсу до Дня молоді, який українці святкували 28 червня. Про це повідомили у прес-службі Шепетівської міської ради.

Заступниця міського голови Наталія Стасюк, звертаючись до молоді міста, зауважила, що шепетівська молодь – найкраща. І хоча нині заборонені масові заходи, все ж таки міська рада і надалі проводитиме заходи у рамках карантину, аби активізувати молодь та сприяти її вихованню.

Наталія Василівна відзначила переможців конкурсу грамотами та подарунками.

Конкурс, організований управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради спільно з Молодіжною радою, створеною при управлінні, тривав з 23 по 28 червня. У заході взяли участь близько 20 учасників та колективів Шепетівки, які мають багато різних перемог та досягнень.

Мешканці міста підтримали їх своїми «уподобайками». Найбільша їх кількість і визначила переможців.

Відтак, переможцями стали Олексадра Дубініна, яка посіла перше місце, гурт «Кумасі» — друге, а колектив дитячої художньої школи – третє місце.

За командну перемогу в конкурсі були відзначені: Громадська організація «ОТГ-23», команда «Сокіл» («Джура») та Альона Олександрівна Соляренко за представлення фото «Мій солдатик».

Усіх переможців пригостили морозивом торгової марки «Рудь».

Наш кор.

Залиште Ваш коментар
Перевести