Минулого четверга, 21 листопада, в місті та районі відбулися заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи, у яких взяли участь керівники та працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, установ та організацій, громадськість.

Хвилиною мовчання учасники мітингу-реквієму, що відбувся біля райдержадміністрації, вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної сотні, усіх, хто віддав своє життя за незалежність України та поклали квіти до Дошки Пам’яті.
На Алеї Слави Героїв України, присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні та полеглих за незалежність та цілісність держави воїнів під час проведення АТО, Операції об’єднаних сил.
Після покладання квітів до пам’ятного знаку, де викарбувані імена вої­нів, загиблих за Україну, відбулась церемонія покладання квітів до місця поховання Героя України Миколи Дзявульського та могил військово­службовців Максима Коваля, Ярослава Кревогубця, Ігоря Ляшенка, Валентина Драчука, Олександра Тимошишина, Андрія Біленького, Володимира Шевчука, Анатолія Андрощука, Анатолія Лавренюка.
А на площі Т.Шевченка пройшов загальноміський захід до Дня Гідності та Свободи.
До шепетівчан з промовою з нагоди річниць Помаранчевої революції та Революції Гідності звернувся міський голова Михайло Полодюк. З присвятою віховим подіям в історії народу шепетівські школярі декламували пат­ріотичні вірші. Учасники заходу залишили на площі свої вогники у пам’ять про загиб­лих майданівців, виклавши з лампадок тризуб – малий Державний герб України.
Завершенням заходу стало спільне виконання Державного гімну України.

Наш кор.
На знімку: під час проведення пат­ріотичних заходів.