ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоСПОРТ Відзначили кращих стрільців

Відзначили кращих стрільців

26 переглядів

У цей складний для нашої країни час питання захисту Вітчизни стоїть вкрай гостро. Тому національно-патріотичне виховання набуває ще більшої актуальності серед молоді.

Відтак, відділення кульової стрільби, що функціонує при Шепетівській районній ДЮСШ «Колос» фактично працює у напрямку підготовки молодих людей до служби у лавах Збройних сил України. Для вихованців закладу, які віддають перевагу вищезгаданому виду спорту, створені всі умови. Нині закінчуються роботи з облаштування стрілецької зали, придбано ще десять нових гвинтівок.

З метою популяризації військово-спортивних видів спорту серед дітей та молоді, 8 грудня на базі спорткомплексу «Колос» відбувся відкритий чемпіонат з кульової стрільби, присвяченій 27-й річниці Збройних сил України.

Змагання проводила Шепетівська РО ВФСТ «Колос» за підтримки Шепетівської спілки ветеранів Афганістану. У них брали участь команди учнів 5–11 класів загальноосвітніх шкіл району та ОТГ, середніх спеціальних навчальних закладів міста (коледж ПДАТУ, медичне училище, професійний ліцей), відділення з кульової стрільби районної ДЮСШ «Колос» сіл Пліщина та Судилкова.

За підсумками змагань у командному заліку серед відділень кульової стрільби Шепетівської районної ДЮСШ «Колос» першість здобуло відділення кульової стрільби Судилківської ОТГ, а друге місце закріпилося за відділенням кульової стрільби с. Пліщина Шепетівського району.

Серед загальноосвітніх закладів району у віковій категорії «5–9 класи» перше місце вибороли представники Пліщинської ЗОШ, друге місце посіли спортсмени із с. Корчика, третє місце — за Вербовецькою ЗОШ Ленковецької ОТГ. Усвою чергу, беззаперечними переможцями у віковій категорії «10–11 класи» стали вихованці ЗОШ с. Судилків-2 Судилківської ОТГ, друге місце – за ЗОШ с. Плесни Шепетівського району, третє місце — у ЗОШ с. Судилків-1 Судилківської ОТГ. Зазначу, що Судилківську ЗОШ І-ІІІ ступенів представляли дві команди — Судилків-1 та Судилків-2.

У змаганнях між командами коледжу ПДАТУ, медичного училища та професійного  ліцею кубок за перше місце отримало медичне училище, нагороду за друге —  професійний ліцей, а третє місце посіла команда коледжу ПДАТУ.

Також у кожній команді було визначено призерів у особистому заліку. Їх нагородили кубками, дипломами та медалями. П’ятеро учасників змагань отримали нагороди у номінації «Відмінний стрілець» — Ілля Костюк (професійний ліцей), Юрій Коржинський (професійний ліцей), Анастасія Муха (Плесенська ЗОШ І-ІІІст.), Іванна Вільбіцька (Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст.) та Віра Дорожа (районна ДЮСШ «Колос», Судилківська ОТГ). Варто зазначити, що нагородами чемпіонат забезпечила Шепетівська спілка ветеранів Афганістану.

Цікаво, що під час змагань проводились ознайомлювальні заняття з основ тактико-спеціальної підготовки — учасники відпрацьовували навички спорядження магазинів автомата Калашникова.

В.ГНАТЮК,

директор Шепетівської районної

ДЮСШ «Колос», голова

районної організації ВФСТ

«Колос» АПК України.

Залиште Ваш коментар
Перевести