ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Відзнаку отримав син за подвиг батька-мінометника

Відзнаку отримав син за подвиг батька-мінометника

163 переглядів

Тридцятого грудня 2020 року, у рамках Всеукраїнського проєкту «Батьківсь­ке серце», у конференцзалі Судилківської сільської ради відбулася пам’ятна подія — вшанування пам’яті загиблого героя російсь­ко-української війни Руслана Скотенюка та вручення його синові Роману срібної відзнаки – кулона «Батьківське серце».

В урочистому заході взяли участь координатор ГО «Військово-цивільна спілка «Бойове братерство України» у Хмельницькій області Петро Скиба, його дружина, волонтер пані Марія, сільський голова Тетяна Котик, працівники сільської ради, голова Спілки учасників АТО Лариса Бабкіна.
Доля подарувала Руслану Скотенюку 41 рік. Йому ще б жити і жити… Ще б мріяти та здійснювати мрії…
Руслан Дмитрович народився 31 серпня 1974 року у с. Вовківцях. Навчався у місцевій школі, після її закінчення здобув фах тракториста-машиніста у Грицівському професійно-технічному училищі і був приз­ваний до лав армії. Повернувшись у рідне село, працював у колгоспній спілці «Нива». Одружився, разом з дружиною Оленою виховали сина Романа. І, здавалося, ніщо не затьмарювало їхнього щастя, але розпочалася війна…
Руслан Дмитрович у 2015 році був мобілізований до Збройних Сил України і направлений на службу в зону АТО. Служив старшим навідником мінометного взводу у 14-й бригаді мінометної батареї 3-го механізованого батальйону. Загинув Руслан, захищаючи Мар’їнку…
Ще чотирьох земляків із Судилківської ОТГ забрала страшна війна. Це Андрій Молодика (с. Велика Медведівка), Леонід Крепець (с. Білокриниччя), Юрій Лабунець (с. Судилків), Віктор Блиставець (с. Березна). Трохи раніше, 5 березня 2020 року, діткам цих загиблих захисників також були вручені кулони «Батьківське серце».
Маленький шматочок срібла у формі сердечка, обрамленого терновим вінком із краплинкою крові вручили Роману Скотенюку. Він буде оберегом синові і завжди нагадуватиме про подвиг батька.
Учасники зустрічі хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих захисників й подякували синам і донькам України, які захищають наші кордони на Сході країни, за мир та спокій. Адже ми, завдячуючи їм, маємо щастя у мирі й теплі зустрічати Новий рік і світле свято Різдва у сім’ях, родинах, у колі друзів.
(Із сайту Судилківської ОТГ).

Залиште Ваш коментар
Перевести