ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсвіта Виховує і вокалістів, і юних театралів

Виховує і вокалістів, і юних театралів

14 переглядів

Вікторія Василівна Кузьмінська — молода вчителька музичного та образотворчого мистецтва з невеликим стажем роботи, але значними досягненнями у своїй професії, працює у Шепетівській ЗОШ № 6.
Педагог організувала у школі новий для нашого міста гурток «Енергія мімів», юні вихованці якого у 2018 році посіли перше місце в обласному конкурсі-огляді художньої самодіяльності. А вже наступного року на цьому ж конкурсі Вікторія Василівна зі своїм театром тіней знову завоювала перше місце.
Педагог зуміла у хоровій студії «Оксамит», яка діє у навчальному закладі, об’єднати сорок вихованців, які щороку здобувають призові місця на міському, обласному, навіть всеукраїнському рівні. Вона постійно працює над удосконаленням своєї роботи: підбирає сучасний нестандартний репертуар для вокалістів, знаходить цікаві креативні форми роботи для юних акторів.
Приємно, що результати праці Вікторії Василівни Кузьмінської не залишаються непоміченими. Педагог була двічі нагороджена премією міського голови. Вчительку поважають та цінують колеги, батьки, учні. Про цю людину хочеться сказати словами Адольфа Дістервега: це вчитель за покликанням, його не можна собі уявити ніким іншим як учителем.

Н.КРАВЧЕНКО.

Залиште Ваш коментар
Перевести