ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Виховуємо захисників

Виховуємо захисників

6 переглядів

Сьогодні, коли держава поступово переходить на професійну контрактну армію, що формується на основі військових, які отримали бойовий досвід у «гарячих точках» і на Сході України, до її лав стає молоде покоління, яке отримало знання і військовий вишкіл під час вивчення предмета «Захист Вітчизни» у закладах освіти. А тому важливу роль відіграє тісна шефська співпраця нашої школи з військовою частиною А 3730, де учні 10-11 класів знайомляться з бойовою технікою, побутовими умовами і дозвіллям військовослужбовців, а також отримують теоретичні й практичні знання з вивчення стрілецької зброї — автомата Калашникова.
Отож, як результат такої співпраці, 28 листопада учні 10-11 класів Мокіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ленковецької ОТГ відвідали цю військову частину, де під керівництвом офіцерів мали можливість отримати практичні навички з неповного розбирання і збирання АК, ознайомитися з усіма аспектами військової служби. Цікавими і змістовними були розповіді офіцерів, які брали участь у бойових діях на Сході України.
Дякуємо командиру військової частини Михайлу Віталійовичу Борисенку, офіцерам за розуміння та підтримку, за їхній патріотизм, мужність і відвагу при захисті кордонів нашої держави. Сподіваємося, що наша співпраця принесе свої плоди у підготовці молоді до служби у Збройних Силах України.
В.ЛИННИК,
викладач предмета «Захист Вітчизни»
Мокіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ленковецької ОТГ.

На знімку: учні 10-11 класів Мокіївської ЗОШ під час нав­чальної екскурсії до військової частини.

Залиште Ваш коментар
Перевести