ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Він любив людей і творив добро для рідного краю

Він любив людей і творив добро для рідного краю

29 переглядів

Медична династія Трофімчуків збільшується

Минулої середи біля консультативно-діагностичної поліклініки Шепетівської ЦРЛ було пожвавлення. Сюди з’їхались представники міської та районної влади, громадськості, з усіх відділень лікарні прийшли медичні працівники. Об одинадцятій годині тут відбулися урочистості з нагоди відкриття меморіальної дошки Заслуженому лікарю України Петру Петровичу Трофімчуку.

Перед присутніми виступив голова районної ради Петро Дзяворук. Він зауважив, що рішенням сесії районної ради колишньому головному лікарю Шепетівської ЦРЛ П.П.Трофімчуку було присвоєно звання «Почесний громадянин Шепетівського району». А до Дня Незалежності було вирішено встановити меморіальну дошку при вході на фасадній стіні поліклініки.

 Заслуги перед краянами Петра Петровича справді дуже вагомі. Тому і заслужив на таку повагу і любов. Завдяки йому на території Шепетівської центральної районної лікарні було збудовано чимало корпусів, поліклініку, водолікарню, медичне училище, значно підвищився рівень надання медичної допомоги.

Перший заступник голови РДА Сергій Пономарьов у своєму виступі зазначив, що ім’я медика Петра Трофімчука у Книзі історії району має бути вписане золотими літерами. Адже його внесок у розвиток місцевої медицини неоціненний, він може слугувати прикладом того, як треба любити і робити свою справу.

Керівники району вручили дружині П.Трофімчука – Єлизаветі Георгіївні – Почесну грамоту і сертифікат на три мінімальних оклади.

Добрим словом згадала колегу і Валентина Савчук, нинішній головний лікар Шепетівської ЦРЛ. Усе життя Петро Петрович трудився у Шепетівській лікарні, усі пам’ятають його, як доброго лікаря і вимогливого керівника. Він своєю невтомною працею заслужив високі звання – «Заслужений лікар України» та «Почесний громадянин Шепетівського району».

Про великий внесок П.Трофімчука у розбудову медичної галузі краю говорили й директор ТОВ «Поділля Плюс» Іван Вичавка, колишній очільник районної санепідстанції  Олександр Губін. Останній присвятив колезі власний вірш.

Почесне право відкрити меморіальну дошку медику-сподвижнику П.Трофімчуку було надане П.Дзяворуку та С.Пономарьову. Вони зняли біле простирадло і усі побачили привітне й зосереджене обличчя колишнього мудрого керівника медичної установи, відтворене на граніті.

Освятив меморіальну дошку протоієрей Михайло Мацола.

Зворушливими були слова сина Петра про свого батька:

— Для нашої родини це знакова подія. У районі знають і пам’ятають, що Петро Петрович самовіддано працював в інтересах громади, сповна віддавався роботі.  Ми пишаємось ним.

А внучка Таня, студентка медичного вишу, сказала, що свої перемоги у навчанні присвячує дідусеві. Саме він, до речі, започаткував медичний фах у сім’ї Трофімчуків. Наразі уже сім членів славної  родини були і є медичними працівниками.

Петро Петрович на початку свого професійного шляху працював лікарем-онкологом, його дружина – завідуючою клініко-діагностичною лабораторією, син Ігор став урологом, його дружина Богдана – акушером-гінекологом. Внучка Таня наразі вивчає лікарську справу у виші, внук Петро працює лікарем-стоматологом, а його дружина Надія – медичною сестрою. Ось така медична династія.

І портрет батька й дідуся на стіні поліклініки для них – як дороговказ: трудитися з повною самовіддачею.

На знімку: родина Трофімчуків біля меморіальної дошки.

Залиште Ваш коментар
Перевести