ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоКультура Він народився у Шепетівці, тут і освятився

Він народився у Шепетівці, тут і освятився

14 переглядів

Владислав Рабцевич з рідними вперше завітав до римо-католицького костелу, що у м. Шепетівці, ще у дитячому віці. Згодом юнак вирішив, що стане священиком і присвятить своє життя служінню Богу та людям.

Допоміг йому визначити життєву дорогу отець Андрій, тодішній настоятель парафії. Саме він посприяв, аби хлопець навчався духовним дисциплінам у Вищій Духовній Семінарії у Польщі.

А недавно у шепетівському храмі Воздвиження Святого Хреста відбулася неординарна подія – Владислава (отця Пасхаліса) висвятили на священика. Дар священства він отримав з рук ординарія Києво-Житомирської дієцезії, єпископа Віталія Кривицького. Цікава ця подія тим, що Таїнство Священства відбулося у Шепетівці вперше за майже 30-річну історію існування місцевої римо-католицької парафії.

Відтепер отець Пасхаліс може звершувати святу євхаристію (релігійні служби). Свою першу месу він провів для своїх земляків наступного дня у шепетівському храмі.

На цій важливій духовній урочистості були присутні рідні Владислава, парафіяни, співбрати із чернечого Ордену Братів Менших-францисканців, сестри-монахині. Вони побажали отцю Пасхалісу, аби його священицьке служіння було повністю віддане Богові та людям.

Отець СИМОН,

священик римо-католицької парафії.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести