Випускний вечір – незабутній момент у житті кожного старшокласника, який вже наступного дня крокуватиме дорослим життям. Це не просто літній день, а радісне свято, яке дає початок новим сподіванням і прагненням.

У Грицівському ліцеї випускний вечір відбувся 2 липня. Цього року документ про здобуття повної загальної середньої освіти отримали 23 ліцеїсти.

Директор навчального закладу Віктор Петрович Старий привітав випускників з успішним закінченням школи, здачею ЗНО та вручив свідоцтва про повну загальну середню освіту. За успіхи у навчанні золотою медаллю було нагороджено Марію Ганабу та Богдану Літвінчук, а срібною – Анну Гнатюк.

З цією важливою подією випускників прийшли привітати: Людмила Василівна Тіфенбах – Грицівський селищний голова, Наталія Олександрівна Ленчук – заступник селищного голови, Іванна Йосипівна Варава – начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму, зовнішніх і внутрішніх зав’язків.

Вони зичили випускникам щасливої та світлої дороги у доросле життя, наполегливості у досягненні мети, наснаги, оптимізму та вручали сувеніри.

Згідно з розпорядженням селищного голови від 25 червня 2019 року було нагороджено одноразовою грошовою винагородою учнів, які за результатами зовнішнього незалежного оцінювання отримали 190–200 балів з одного чи кількох навчальних предметів. Такими учнями стали: Марія Ганаба, Богдана Літвінчук, Анна Гнатюк та Дарія Прокопчук.

Багато ще теплих слів у той вечір почули на свою адресу випускники від перших вчителів, класних керівників, батьків. Усі вони бажали успіху, кар’єрного росту, а насамперед – людяності, про яку ніколи не можна забувати.

Випускники, в свою чергу, висловили вдячність своїм вчителям, які раділи їхнім успіхам, переймалися невдачами, підтримували у важкі хвилини. Також подякували своїм батькам, які покладають на них надії та сподівання.

У подарунок одинадцятикласники подарували всім присутнім вальс із батьками, а ще прозвучала пісня у виконанні Богдана Павлюка та його мами Тетяни Павлюк.

Приємні емоції, святковий настрій, радісний сміх і сльози розлуки панували до самісінького ранку. А на світанку їх чекало нове, незвідане, самостійне, доросле життя.

Молоді перспективні люди, здатні втілити мрії у реальність, – це випускники Грицівського ліцею, це наш сьогоднішній день і наше майбутнє. Тож у добру путь!

Тетяна КОСІЮК (смт. Гриців).