ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоЗахисники Вісім призовників з Шепетівщини вирушили до війська

Вісім призовників з Шепетівщини вирушили до війська

1 переглядів

Першого жовтня в Україні розпочався осінній призов строковиків. А от у Шепетівці перша така ротація до армії відбулася у понеділок, 8 жовтня.

Цієї осені Шепетівський міський військовий об’єднаний комісаріат призве до війська 40 юнаків віком від 20 до 27 років. Молоді люди можуть потрапити на службу до лав Збройних сил України, Нацгвардії, Прикордонної служби або Державної спеціалізованої служби транспорту на річний або півторарічний термін.

Радіомеханік-електрик за освітою Анатолій Смірнов з с. Городища служитиме півтора роки. Він закінчив Шепетівський професійний ліцей і днями йому виповниться 20 років. До речі, призовники, які мають вищу освіту служитимуть  1 рік, а  з середньою та середньою спеціальною – 1,5  року.

Така ж історія і його товариша – Віктора Гладкого. Дев’ятнадятирічному юнаку теж вручили повістку і, очевидно, що своє 20-річчя електромонтер за фахом гордо зустріне у солдатській формі.

Призовник Вадим Колесник із с. Лозичного Шепетівського району планує бути в армії водієм. Він має посвідчення, та й у техніці неабияк розбирається. Цієї весни 21-річний юнак закінчив навчання у Полонському професійному аграрному ліцеї і здобув фах електромонтера.

Біля військкомату у той день було доволі людно — все ж таки вісім строковиків, цілеспрямованих та впевнених у собі юнаків від сьогодні починають виконувати свій громадянський обов’язок.

Залиште Ваш коментар
Перевести