ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсвіта Вітаємо із золотим ювілеєм!

Вітаємо із золотим ювілеєм!

31 переглядів

У пору цвітіння садів, буяння трав та надій на майбутній урожай зустрічає свій ювілей чарівна жінка — директор Ленковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Галина Григорівна Безкоровайна.

Напевно символічно, що Галина Григорівна народилася у таку квітучу пору року. Тож судилося їй сіяти розумне, добре, вічне у дитячих серцях та душах, нести у світ любов, надію і віру, плекати урожаї людських доль.

Галина Григорівна – висококваліфікований, творчий, професійно компетентний, вимогливий, досвідчений та послідовний управлінець. Цілеспрямована у досягненні поставленої мети. Старший учитель, спеціаліст вищої категорії, лауреат премії ім. Миколи Островського, нагороджена Грамотою Верховної Ради України, Грамотою Міністерства освіти і науки України.

Вона – сучасний менеджер, яка вміло будує діяльність нашого освітнього закладу на основі аналізу, прогнозу та стратегічного планування. Як наслідок — наша школа функціонує стабільно і результативно. Під керівництвом Галини Григорівни розроблено і реалізовано проект «Школа — соціокультурний центр».

З легкої руки нашого директора ось уже понад сім років у школі звучить дитячий духовий оркестр, який об’єднав не лише учнів та вчителів, а й небайдужих односельчан. Очолюваний нею шкільний музей імені героя-земляка Івана Поліщука є осередком національно-патріотичного виховання молоді, неодноразово відзначений нагородами всеукраїнського та обласного рівнів.

Наш директор веде активну освітянську діяльність. Вона є методистом-кореспондентом кафедри менеджменту та освітніх технологій ХОІППО. У рамках АКІЗО відвідує інноваційні навчальні заклади в Україні та за кордоном з метою обміну перспективним педагогічним досвідом і є автором педагогічної моделі «Школа–село». Із 2017 року Галина Григорівна є заступником голови Асоціації керівників інноваційних закладів освіти Хмельницької області.

Її професійно-особистісні якості, знання філософії освіти, чітке бачення мети діяльності школи, здатність аналізу проблем, творчий підхід в управлінні, наявність дослідницьких навичок, життєва енергія, вміння викликати особисту симпатію служать для усього колективу та учнів яскравим взірцем для наслідування. Ця красива й мудра жінка розуміє та підтримує кожну дитину, кожну людину. Вона завжди розділить радість і підтримає у важку хвилину.

Галина Григорівна виростила і виховала трьох дітей: Ярослава – офіцера ЗСУ, Василя – головного агронома ТОВ «Поділля-Плюс», красуню-донечку Ольгу – студентку Київського національного торговельно-економічного університету. Вона не лише бездоганна мама, але й чудова любляча бабуся для двох внучат – Іванка та Софійки.

Тож з нагоди ювілею колектив Ленковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів вітає Галину Григорівну.

Шляхи земні і провидіння долі

Вас привели у ріднії краї,

І вже отут, в сільській звичайній школі,

Ви пізнавали радощі й жалі.

Якщо душі покликання — учитель,

А сміх дитячий бажана мета,

То рідна школа мудрості обитель,

Де злагода панує й доброта!

Тяжка то праця витворить людину

І благородна, аж до сивини,

Коли чиюсь спокутуєш провину,

Бо вчитель завжди винен без вини…

І кожен день, хвилина по хвилині,

Екзамен свій складали Ви в житті,

І вже літа у далі журавлині

Полинули в суворій самоті.

А в нагороду – рівно п’ятдесят

За всі труди, а ще за сивину,

І щастя теж на всі його відтінки,

Хоча й не без гіркого полину…

Директоре! Учителю! Колего!

Сьогодні ми бажаєм щиро Вам

Ще літ та й літ під долі оберегом

І хай таланить думам і словам!

Хай сіється розумне, добре, вічне

І в юних душах щедро пророста,

І мрія Ваша, й праця титанічна,

І Ваш талант, і Ваша доброта!

Залиште Ваш коментар
Перевести