Ми упевнені, що на центральному ринку ви неодноразово бачили цього чоловіка. Позитивний, вміє пожартувати та підняти настрій, а зрідка, коли покупців обмаль, можна почути, як він грає на баяні веселі мелодії. Цей чоловік продає квашену продукцію, якою, судячи з великих черг, люблять смакувати шепетівчани та мешканці довколишніх сіл.

Отож, знайомтесь — Сергій Остапов.

Сергій родом із Дунаєвеччини. Ось уже п’ятий рік поспіль, з настанням перших сонячних весняних днів, цей молодий чоловік приїжджає до Шепетівки торгувати квашеною продукцією власного виробництва.

Він – учасник духового оркестру Дунаєвецького будинку культури, має музичну освіту. А ще Сергій – керівник місцевого гурту «Надія», який «запалює» на весіллях та інших заходах. І тут таланту молодика насправді, як кажуть, є де розгулятися. Адже крім того, що Сергій грає на синтезаторі, баяні, він ще й співає і паралельно «підробляє» ведучим. Справжній шоумен. Та зараз не про це, а про його роботу у Шепетівці.

Чого тільки немає в асортименті у продавця Сергія!.. Тут квашені яблука, огірки, зелені помідори і навіть така «екзотика» як квашений зелений молодий часник, а ще сушина, чорнослив, які охоче купують саме у нього.

«Покупці часто запитують, у чому секрет надзвичайно смачної продукції. Рецепт зберігся у нашій родині від моєї покійної бабусі Ганни Андріївни. Я використав його без додавання якихось «особливих» інгредієнтів. Заквашую у 120-кілограмових дубових бочках. Вважаю, що секрет у любові, з якою все готую», — запевняє пан Сергій.

У започаткуванні такого додатково заробітку Сергія підтримала його кохана дружина Наталя, а ідею, зокрема, з квашеним часником підкинув батько Василь Григорович. Здавалося б, заквасити – діло не хитре. Та для цього потрібен неабиякий ентузіазм, терпіння і хватка. Не кожному ця справа до снаги. А Сергію притаманні ці якості.

Та й покупцям чоловік подобається: з усіма пожартує, жінок «засипле» компліментами, що аж зашаріються. А напровесні чого красуням бракує – вітамінів та гарних слів. Тут вони все це й отримують.

Сергій каже, що йому подобається торгувати у Шепетівці. Тут привітні та красиві люди, тому у це місто хочеться приїжджати знову і знову.