ГОЛОВНА СТОРІНКА Людина і законКримінал Водій мотоблока напав на поліцейського

Водій мотоблока напав на поліцейського

19 переглядів

У п’ятницю, 6 липня, група швидкого реагування Шепетівського відділу поліції під час патрулювання містом помітила транспортний засіб, який рухався по всій ширині вулиці.

Правоохоронці подали сигнал про зупинку, але це викликало неочікувану  реакцію у водія — він відпустив кермо, став обома ногами на сидіння і почав стрибати. У цей час некерований мотоблок, хоча і повільно, але став їхати у бік припаркованих на узбіччі автомобілів та тротуару, яким рухалися пішоходи.

Аби запобігти непоправним наслідкам, один із поліцейських спробував зупинити технічний засіб. Він, вхопившись за кермо, намагався дістати ключі із замка запалення.

Такі дії, очевидно, роздратували водія і той заподіяв кілька ударів в обличчя правоохоронцю. Незважаючи на це, транспортний засіб все ж таки вдалося вчасно зупинити і він нікому не встиг заподіяти шкоди.

А от сам порушник свій вчинок пояснити не зміг, мовляв, нічого не пам’ятає. Як з’ясувалося згодом, чоловік має проблеми із психічним здоров’ям.

Інформація за даним фактом внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу України («умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу чи його близьким родичам побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків»). За даним фактом проводиться розслідування.

(Сектор комунікації ГУ НП

у Хмельницькій області).

Залиште Ваш коментар
Перевести