ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Володарі пензля та олівця

Володарі пензля та олівця

18 переглядів

Понад три роки при Мокіївському сільському будинку культури функціонує гурток «Веселий пензлик». Його учасники – маленькі юні дарування, які люблять малювати та із задоволенням відвідують позашкільні заняття з живопису. Більш як чотири десятки учнів з сіл Мокіївець, Ленковець, Білополя тричі на тиждень приїздять до керівника гуртка, директора СБК Наталії Захарець, аби освоїти ази цього виду мистецтва.
Тут діти різних вікових категорій: наймолодшій, Мар’яні Зеленко з с. Мокіївець, лише 4 рочки, інші ж — здебільшого, шкільного віку. А з нагоди Все­українського дня художника, 11 жовтня, у сільському будинку культури відбувся захід — посвята вихованців гуртка у юні художники.

До свята діти неабияк готувалися: заздалегідь прикрасили сцену не лише різнокольоровими кульками, а й власними малюнками. У холі закладу зробили виставку робіт вихованців старшої групи, виконаних олійними фарбами, акрилом, гуашшю, мали місце картини у стилі графіки. Серед них малюнки дівчаток, які працювали у гуртку від початку його існування, — Олександри та Марії Капелюхів, Анастасії та Діани Меленчуків.
Серед почесних гостей заходу були батьки та рідні вихованців гуртка. А ще на свято завітали голова Ленковецької ОТГ Юрій Криворчук, його заступниця Олена Волошина та керуюча справими громади Людмила Печенюк. Вони привітали дітей з Днем художника, вручили кожному лист-посвяту у юні художники разом з Правилами юного художника та заслужені подарунки, прид­бані на кошти Ленковецької ОТГ.
Варто додати, що усі ці творчі діти, вихованці гуртка «Веселий пензлик», неодноразово брали участь у різних міських, обласних, навіть всеукраїнських мистецьких конкурсах із своїми роботами і часто поверталися з перемогами.
«Добре, що й у сільській місцевості школярі мають можливість всебічно розвиватися завдяки такому мудрому керівнику закладу як Наталя Захарець», — такими словами відзначив Наталю Володимирівну Юрій Криворчук.
Для присутніх у залі виступали з пісенними композиціями аматори Мокіївського СБК «Веселі кумасі», запалював танцями хореографічний колектив «Перлинка».
Свято пройшло у святковій атмосфері. Діти та дорослі залишилися задоволеними. «Подібні заходи треба проводити частіше, вони слугують для дітей стимулом рухатися далі, працювати над власними помилками та продовжувати малювати пензликом чи олівцем, олійними фарбами чи аквареллю, на полотні чи на папері, але завжди з душею», — підсумувала Наталія Захарець.
Алла МАЗАНЮК.

Залиште Ваш коментар
Перевести