ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсвіта Вона не може бути іншою

Вона не може бути іншою

26 переглядів

Учитель від Бога, дивовижно проста й легка у спілкуванні, обдарована особистість і цікава співрозмовниця, генератор усіляких ідей та великий креативник. Усе це про неї — Ніну Василівну Пипич, вчительку української мови та літератури Шепетівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія».

Лев Толстой писав: «Не той вчитель, хто отримує виховання чи освіту вчителя, а той, у кого є внутрішня впевненість у тому, що він є, повинен бути і не може бути іншим». Ці слова повністю характеризують нашу колегу.
Колись ця звичайна дівчинка з невеличкого села Круглика взяла до рук шкільну крейду, згодом призвичаїлася до крейди, але вже інститутської… Щоб незабаром повернутися до тієї ж шкільної крейди, але вчителем уже на все життя.
Працювати педагогом – Божий дар, дуже наполеглива та кропітка праця над собою. Це неймовірний подарунок – стимулювати учнів до навчання й самовдосконалення. А Ніна Василівна робить це майстерно. Захоплює у ній все: дивовижна ерудиція, невичерпна енергія, душевна теплота, вміння бачити перспективу.
Кожного з вихованців вона сприймає як особистість. Уміє пробачати слабкості та вчить бути мужніми перед життєвими труднощами, мати почуття власної гідності й просто «сяє», слухаючи змістовну відповідь учня. Для неї педагогічне покликання – це не тільки можливість передати дітям знання, але й щодня спілкуватися з ними, думати про своїх учнів, співпереживати їхнім успіхам та невдачам, любити їх і знаходити у цьому радість.
Колеги часто звертаються до неї за порадою і підтримкою, запозичують її тонкощі педагогічної майстерності. Мудра жінка, турботлива мама, молода бабуся, улюблена вчителька – це все про Ніну Василівну. Вчитель не той, хто вчить, а той, у кого вчаться. А у неї є чому повчитися…
Завершуючи розповідь про нашу колегу, Ніну Василівну Пипич, дозволимо собі перефразувати вислів Льва Толстого: вона просто не може бути іншою.
Тож нехай, шановна ювілярко, у Ваших задумах завжди буде мудрість, на роботі — підтримка, вдома — увага, у серці — світло від людської вдячності! Нехай завжди, аж до сторіччя, Вас супровод­жують щаслива зоря удачі, Боже благословення, а поруч панують любов, злагода та добробут на многая і благая літа! Нових здобутків Вам на благо школи й України!

Адміністрація та колеги
із школи-гімназії.

Залиште Ваш коментар
Перевести