Двадцять першого січня минуло чотири роки від дня, коли було ухвалено рішення про відведення українських військових з території Донецького аеропорту. Його оборона тривала 242 дні – з 26 травня 2014 року по 22 січня 2015 року.

У неділю, 21 січня, у м. Деражні, що на Хмельниччині, відбулися урочисті заходи з нагоди вшанування захисників Донецького аеропорту. Сюди запросили й шепетівських кіборгів.

Вшанувати пам’ять загиблого бойового товариша, командира роти, Героя України Івана Зубкова, ім’я якого носить 90-й окремий штурмовий десантний батальйон, приїхали бійці 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Олександр Обозінський та Олексій Бернадський, нагороджені орденами «За захист Донецького аеропорту»,  Ігор Дзюба, відзначений орденом «За мужність» ІІІ ступеня, та Сергій Скотинюк, удостоєний «Знаку пошани».

Того дня до могил кіборгів Івана Зубкова («Краба») та Василя Григор’єва  («Хіміка») поклали квіти. Побратими залишили автографи на прапорі, поспілкувалися. Для присутніх захисників влаштували концерт за участю художніх колективів Деражнянщини. Виступи дітлахів до сліз розчулили серця захисників. 

ФОТОКАРТКИ З САЙТУ ДЕРАЖНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ.