ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсвіта Вселяє віру у власні сили

Вселяє віру у власні сили

29 переглядів

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця. Це наполеглива, сумління праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

Такою людиною по праву можна назвати спеціаліста вищої категорії Римму Михайлівну Єсіпову — заступника директора з виховної роботи, вчителя біо­логії Пліщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Можна лише захоплюватися винахідливістю, працьовитістю, бажанням не відставати від часу та талантом Римми Михайлівни. «Не скаржитися, а працювати» – таке її життєве кредо.
Власноруч виготовленні наочні посібники, внесення в уроки інноваційних елементів, публікації у педагогічних журналах і газетах – це її стихія. На рахунку Римми Михайлівни багато відкритих уроків, проведення районних, обласних, всеукраїнських заходів та семінарів, перемог у різноманітних конкурсах, написання науково-дослідницьких робіт, проведення цікавих позакласних заходів, де кожна дитина має можливість продемонструвати свої обдарування.
Римма Михайлівна вміє запалити у серцях своїх учнів вічний вогник добра, краси. Вона вміло, як кажуть, ставить на крило і молодих колег, і учнів. Коли ж чиїсь крила не справляються з польотом, завжди підтримує, допомагає, вселяє віру у власні сили. Багато вихованців йдуть по життю упевнено, дякуючи їй за це…
Колеги.

Залиште Ваш коментар
Перевести