ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсобистості Вшанували матір-героїню і вирішили нагальні питання

Вшанували матір-героїню і вирішили нагальні питання

28 переглядів

Минулої п’ятниці, 5 червня, відбулося пленарне засідання 51-ї сесії (чергової) районної ради. Його провів голова райради Петро Дзяворук. У роботі самоврядного органу взяв участь голова райдерж­адміністрації Юрій Басюк, а також запрошені керівники ряду установ та організацій, структурних підрозділів виконавчого органу краю та інші.
А розпочалося депутатське зібрання з приємного та урочистого моменту. Адже у стінах самоврядного органу голова районної ради Петро Дзяворук та голова райдержадміністрації Юрій Басюк вручили посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня» жительці с. Корчика Тетяні Петрівні Лютовській, матері п’ятьох дітей. Указом Президента України (від 07.12.2019 року № 893/2019) їй прис­воєно це почесне звання за народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку.
Керівники краю привітали жінку з важливою у її житті подією, адже звання «Мати-героїня» — це, насамперед, державне визнання її материнської самовідданості, наполегливої і надважкої праці, яку вона вкладає у своїх дітей. Вони побажали Тетяні Петрівні міцного здоров’я, злагоди, благополуччя та родинного затишку, вручили під оплески загалу державну відзнаку і букет квітів. А ще подякували їй за вагомий особистий внесок у збереження сімейних цінностей, за материнське тепло і побажали хороших світлих днів у житті, довголіття, сімейного благополуччя та Божої благодаті.
Потім депутати приступили до сесійних справ, яким, до слова, передувала плідна робота постійних комісій районної ради.
Відтак голова ради Петро Дзяворук довів до відома депутатського корпусу перелік 29 питань, які були внесені на розгляд сесії районної ради.
Першим було заслухано звіт директора Шепетівського районного спеціалізованого лісокомунального підприємства Петра Трофімчука про підсумки роботи за 2019 рік. Варто відзначити, що це підприємство є кращим в області як за показниками у роботі, так і за благодійною допомогою місцевим сільським радам та громадським організаціям.
Заступник голови районної ради Артур Мовсісян поінформував з питання про надання згоди на без­оплатне прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селища Шепетівського району Хмельницької області Корчицької амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
З питань про внесення змін до «Програми розвитку освіти Шепетівського району на 2016–2020 роки» та про внесення змін у Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Шепетівської районної ради Хмельницької області інформувала начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Грабельникова.
Головний спеціаліст із взаємодії з правоохоронними органами, оборонно-мобілізаційної та режимно-секретної роботи районної державної адміністрації Віктор Бабич представив на розгляд сесії питання про внесення змін до Програми територіальної оборони Шепетівського району на 2019–2020 роки.
Стосовно питання про затверд­ження переліку платних медичних послуг, які надаються (можуть надаватися) у комунальному некомерційному підприємстві «Шепетівська центральна районна лікарня», інформувала головний лікар КНП «Шепетівська ЦРЛ» Валентина Савчук.
Також депутати розглянули питання про внесення доповнень до районної Програми розвитку КНП «Шепетівська центральна районна лікарня» на період 2019–2021 років та про внесення доповнень до районної Програми розвитку КНП «Вузлова лікарня станції Шепетівка» на період 2019–2021 років, щодо яких був виступ керуючого справами виконавчого апарату районної ради Миколи Капелюха.
Головний лікар КНП «Вузлова лікарня станції Шепетівка» Валерій Хрищатий поінформував з питання «Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Вузлова лікарня станції Шепетівка» Шепетівської районної ради Хмельницької області на 2020 рік».
Також депутати розглянули та обговорили наступні питання: «Про внесення змін до Програми «Зміцнення матеріально-технічної бази КП «КНП «Шепетівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» та покращення надання первинної медико-санітарної допомоги сільському населенню Шепетівського району на 2018–2020 роки», «Про затвердження Програми «Медичне забезпечення хворих пільгових та соціально незахищених верств населення Шепетівського району у разі їх амбулаторного лікування на 2020 рік». «Про внесення змін до рішення сесії районної ради від 06 грудня 2019 року «Про зат­вердження переліку платних послуг, які надаються (можуть надаватися) у КП «КНП Шепетівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Шепетівської районної ради та затвердження його у новій редакції», та деяких питань порядку денного, з яких інформував головний лікар КП «КНП Шепетівський центр ПМСД», депутат районної ради Андрій Нечипорук.
Щодо питань «Про надання дозволу КНП «Шепетівська центральна районна лікарня» на передачу з балансу майна», «Про надання дозволу КНП «Шепетівська центральна районна лікарня» на продовження терміну дії договорів оренди приміщень», «Про погодження наказів про намір передачі майна в оренду», «Про надання дозволу КНП «Вузлова лікарня станції Шепетівка» на продовження терміну дії договору оренди приміщення» інформував начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Максим Костанецький.
На засіданні заслухали й питання про затвердження списку присяжних Шепетівського міськрайонного суду.
Далі було розглянуто ряд бюджетних питань, зокрема: звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2020 року; про угоди між Хмельницькою обласною та Шепетівською районною радами; про угоди між Шепетівською районною та Ленковецькою сільською радами та внесення змін до угоди між Шепетівською районною та Ленковецькою сільською радами; про угоди між Шепетівською районною та Плесенською, Корчицькою сільськими радами; про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік, з яких доповіла начальник управління фінансів райдержадміністрації Лариса Сорока.
З усіх розгянутих питань депутати ухвалили рішення поіменним голосуванням.
Наш кор.
На знімку: мати-героїня Тетяна Петрівна Лютовська.

Залиште Ваш коментар
Перевести