ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Вшанували полеглих захисників України

Вшанували полеглих захисників України

8 переглядів

Датою вшанування пам’яті полеглих захисників України було обрано 29 серпня, оскільки саме цього дня у 2014 році в «іловайському котлі» загинуло найбільше бійців за весь час війни на Донбасі.
У цей день актив Шепетівської СВА у складі голови Спілки В.Окорського та членів Спілки В.Косогова, З.Метельського, В.Чорноуса, В.Вещицького, О.Мугеля, М.Ліончука, А.Данилюка провели покладання квітів до пам’ятного знака полеглим у зоні АТО–ОСС воїнам — мешканцям м. Шепетівки та Шепетівського району.
У першій половині дня 29 серпня у храмі святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії настоятель храму, колишній воїн–афганець, протоієрей Анатолій Вересюк з парафіянами відслужив панахиду за полеглими захисниками України і усіма воїнами, які полягли, захищаючи Батьківщину.
На Алеї Слави Героїв АТО, біля пам’ятного знака, протоієрей Анатолій Вересюк з парафіянами та клірик Шепетівської єпархії, протоієрей Андрій Соборов відслужили літію за загиблими захисникам України та поклали до пам’ятного знака квіти.
Напередодні місцева влада на чолі з міським головою Михайлом Полодюком та представники Шепетівського військового гарнізону поклали до пам’ятного знака квіти. Присутні поіменно згадали загиблих воїнів-захисників.
В.ПИПИЧ,
член Шепетівської СВА, учасник бойових дій в Афганістані.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести