ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Вшанували визволителів України

Вшанували визволителів України

13 переглядів

Минулої середи, 28 жовтня, у день відзначення 76-ї річниці остаточного звільнення України від нацистів, відбулося покладання квітів до меморіального комплексу «Вічний вогонь».
У заході взяли участь: від міської ради — її секретар Микола Кикоть та начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Наталія Стасюк, від самоврядування району — зас­тупник голови районної ради Артур Мовсісян та представники виконавчої влади.
Під час меморіального заходу пам’ять полеглих воїнів-визволителів вшанували і керівники ветеранських організацій краю — голова міської ради ветеранів Олег Герасименко та голова ГО «Ветеран Шепетівщини» Катерина Колбасовська.
Цього року заходи до Дня визволення України від нацистських загарбників відбулися з обмеженою кількістю присутніх та з дотриманням карантинних вимог у зв’язку з поширенням епідемії коронавірусної хвороби, проте значимість і трагічність події від того не меншає. Учасники пам’ятного заходу хвилиною мовчання вшанували подвиг героїв, які боролися за свободу рідної Батьківщини, поклали квіти. Наш кор.

Залиште Ваш коментар
Перевести