ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Вшанували пам’ять про Героїв

Вшанували пам’ять про Героїв

37 переглядів

У середу, 21 листопада, у місті та районі відбулися заходи з нагоди Дня Революції і Гідності.

У цей день біля Дошки пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих учасників АТО відбувся мітинг-реквієм. Участь у заходах взяли перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Пономарьов, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх, помічник народного депутата України Романа Мацоли – Ірина Топчій, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради, громадськість.

У своїх виступах представники влади зазначили, що сьогоднішній день – День Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе. Під час Революції Гідності українці постали перед всім світом як сама незламна і нескорена нація. Відстояли для себе найвищу цінність – честь, гідність, свободу, проявивши свою готовність до активності і єдності заради майбутнього.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та полеглих за незалежність та цілісність держави воїнів АТО, поклали квіти до Дошки пам’яті.

З нагоди дня Дня Гідності та Свободи у навчальних закладах району відбулися тематичні уроки про видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України, конференції, круглі столи, виховні години. Закладами культури району організовано та проведено заходи, приурочені пам’ятній даті, зокрема, виставки, фоторепортажі, години історії, бесіди тощо.

У місті ж пам’ятні заходи розпочались на Алеї Слави Героїв АТО. Вшанувати пам’ять про тих, які загинули захищаючи рідну землю, прийшли матері полеглих воїнів,  депутати міської ради на чолі з міським головою Михайлом Полодюком, військовослужбовці, освітяни, представники громадських організацій, місцевих мас-медіа, шепетівчани.

Після покладання квітів до пам’ятного знаку, учасники заходу вирушили на міське кладовище. Там вони вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні і українських воїнів, які загинули на Сході нашої держави. Після цього відбулась церемонія покладання квітів до могил наших Героїв.

Згодом, на площі імені Тараса Шевченка, відбулось урочисте зібрання. Люди, котрі прийшли відзначити п’яту річницю з початку Революцію Гідності та вшанувати пам’ять загиблих під час подій на Євромайдані запалили свічки, лампадки.

Учасники заходу залишили на площі свої вогники у пам’ять про загиблих майданівців, виклавши з лампадок тризуб – Малий Державний Герб України.

За матеріалами з сайтів Шепетівської райдержадміністрації та Шепетівської міської ради.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести