ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Вифлиємський вогонь – у кожну оселю

Вифлиємський вогонь – у кожну оселю

2 переглядів

Напередодні Різдва Христового, 4 січня, на площі Т. Шевченка, біля головної ялинки міста відбулася «світла» подія. Цього дня пластуни-скаути з м. Хмельницького привезли нашим шепетівським пластунам Вифлеємський вогонь миру, аби ті, у свою чергу, передали його кожному шепетівчанину.

Чимало людей зібралося на площі перед міською радою, щоб отримати вогник світла та добра у свою оселю. «Нехай він принесе спасіння у кожну домівку і дарує нам мир та радість», — зазначила у вітальному слові заступник міського голови Наталія Стасюк.

— Вогонь запалюють у місці народження Христа — Вифлиємі. Задяки пластунам Вифлеємський вогонь розповсюджується світом. Понад 20 років він передається й на Україну і наповнює серця українців добром, — додала у своїй промові голова молодіжної громадської організації Станиця Шепетівка Пласту Національної скаутської організації України Марина Ложкіна.

«Вифлеємський вогонь – лише іскорка того добра, до якого Бог заохочує кожного з нас», — наголосив настоятель української греко-католицької церкви святих мучеників Бориса і Гліба Василь Боднар.

До слова, у цей день усі охочі приєдналися до ще однієї акції – «Різдвяна свічка», яку проводить міжнародний благодійний фонд «Карітас». Його представником у Шепетівці є отець Василь Боднар.

— Виручені кошти підуть для дітей-сиріт та дітей з обмеженими можливостями, адже ми завжди повинні пам’ятати про потребуючих. Нехай цей вогонь запалить не лише вашу свічку, але й ваше серце, — насамкінець сказав отець Василь.

Залиште Ваш коментар
Перевести