ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Як проявляють людяність у світі, яким «крокує» COVID-19

Як проявляють людяність у світі, яким «крокує» COVID-19

6 переглядів

В Індії у першу неділю травня з гелікоптера військово-повітряних сил обсипали пелюстками квітів госпіталі у містах Делі та Гайдарабад. У такий нестандартний спосіб військові подякували лікарям за їхній внесок у боротьбу з поширенням коронавірусної інфекції.

В Кенії через поширення епідемії чимало бідняків, особливо мешканці столичного 250-тисячного району нетрів Кібера, втрачають свої, й так непостійні раніше, заробітки. Тому заможні кенійці — члени програми «Прийми сім’ю» — допомагають їм продуктами. Сотням родин уже надходить по 15 доларів на тиждень. Цього якраз вистачає на те, щоб прохарчуватися сім’ї з кількох людей.

У столиці Перу Ліма малим дітям, котрі є «складними» пацієнтами Національного інституту здоров’я і мусять довго перебувати без своїх мам і тат, медсестри організовують сеанси відеозв’язку з ними. 

У індонезійському місті Депок група студентів на кошти, зібрані в інтернеті, готує обіди, пакує в коробки та роздає нужденним. За їхніми словами, нині особливо потребують такої допомоги соціально вразливі категорії людей (інваліди, пенсіонери), а ще рикші, кур’єри та збиральники сміття, в котрих різко поменшало роботи. Студенти розвозять їжу на мотоциклах. Роблять це чотири рази на тиждень.

Мексиканський художник Алехандро Баутіста, котрий творить у великій міській агломерації Мехіко, присвятив цілу серію вуличних картин медсестрам. «Вони перебувають на передовій, їм потрібно натхнення», — прокоментував він.

У німецькому Берліні органіст Кемерон Карпентер влаштовує виступи просто неба біля будинків літніх людей. «Під вікна» до них приїжджає вантажівкою.

В. К. (за матеріалами інших видань)

 

Залиште Ваш коментар
Перевести