ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ З 1 квітня пенсії перерахують

З 1 квітня пенсії перерахують

18 переглядів

Скільки і кому додадуть

Згідно з рішенням уряду, з 1 квітня 2020 року окремим категоріям населення буде підвищено пенсійні виплати. Які ж це категорії?

Головне управління ПФУ у Хмельницькій області готове до проведення перерахунків.
Пенсіонерам, яким виповнилося 80 років, буде встановлено щомісячну компенсаційну виплату до пенсії у розмірі до 500 грн. В області на обліку перебуває понад 53 тисячі осіб зазначеного віку, у яких пенсія не перевищує розміру середньої заробітної плати за 2019 рік – 9205 грн.

Крім того, якщо пенсіонер віком старше 80 років має страховий стаж не менше 25 років (чоловік) або 20 років (жінка), то після встановлення доплати розмір їх пенсії не може бути нижче 2600 гривень.
Виплати пенсій даній категорії громадян буде розпочато найпізніше з 7 квітня.
Пенсіонерам, кому 80 років виповниться після 1 квітня 2020 року, щомісячна компенсація буде встановлюватись з дати досягнення такого віку.
У квітні 2020 року органам Пенсійного фонду України доручено забезпечити проведення виплати одноразової грошової допомоги у сумі 1000 гривень пенсіонерам, пенсія яких не перевищує 5000 гривень.
Виплата такої допомоги буде розпочата невідкладно після внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік».
Окрім цього, відповідно до ст. 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», з 1 квітня 2020 року Головне управління, без додаткового звернення пенсіонерів, провело перерахунок пенсій для 40 тисяч працюючих пенсіонерів (або 43,3 відсотка від загальної кількості зазначеної категорії). Підвищення отримали майже 10,8 тис. осіб, середній розмір підвищення склав 130,05 грн.
Даний перерахунок проведено для осіб, які отримують пенсії:
— за віком, у зв’язку з інвалідністю (в тому числі обчислені у розмірі пенсії за віком);
— за вислугу років при умові, що за станом на 01 квітня 2020 року досягли пенсійного віку, встановленого ст. 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», та у яких від дати призначення або попереднього перерахунку (від останньої дати зарахування страхового стажу) до 01 березня 2020 року пройшло не менше 24 календарних місяців.
Перерахунку з 01 квітня 2020 року не підлягають пенсії працюючих пенсіонерів, розмір яких після 01 квітня 2018 року перераховувався за особистим зверненням особи з дорахуванням стажу, або стажу і заробітної плати після призначення чи попереднього перерахунку пенсії, або проводився після цієї дати перехід з одного виду пенсії на інший.
Виплата перерахованих пенсій, компенсацій, грошової допомоги буде проведена в установленому порядку через відділення уповноважених банків або доставлена додому листоношами відділень поштового зв’язку.
Уряд також визначив дату проведення індексації пенсій у 2020 році. Це – 1 травня.
За консультаціями з усіх питань можна звернутися на телефон «гарячої» телефонної лінії Головного управління Пенсійного фонду в області (76-35-13) та на номери «гарячих» телефонних ліній у сервісні центри безпосередньо за місцем проживання, які розміщені на інформаційній сторінці вебпорталу головного управління ПФУ в області за посиланням: https://www.pfu.gov.ua/km/ у рубриці «Контакти».
Відділ організаційно-
інформаційної роботи ГУ ПФУ
у Хмельницькій області.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести