ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ З 1 вересня в українських школах можуть запровадити змішане навчання, — МОЗ

З 1 вересня в українських школах можуть запровадити змішане навчання, — МОЗ

13 переглядів

У відомстві хочуть зробити навчання максимально наближеним до звичного

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що наразі відомство розглядає можливість запровадження змішаного варіанту навчання з 1 вересня в українських школах. Про це він розповів в інтерв’ю РБК-Україна

За словами Степанова, перехід на дистанційне навчання на початку карантину був абсолютно виправданим, адже необхідно було зупинити поширення коронавірусу. 

Щодо навчання в школах з 1 вересня, то МОЗ разом із МОН наразі активно співпрацюють і роблять все можливе, аби перейти на максимально наближений до нормального способу життя формат.

«Ми не виключаємо, що це може бути змішаний варіант – коли буде звичне навчання спільно з дистанційними формами. Природно, в умовах адаптивного карантину воно буде відрізнятися. При цьому ми не виключаємо, що при якихось показниках це буде звичайний режим навчання з дотриманням протиепідемічних правил або, можливо, з двозмінним відвідуванням школи. Коли показники захворюваності будуть вище встановленої норми – можливо, буде перехід на дистанційне навчання», — пояснив Степанов. 

 

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести