ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоКультура З культурою по життю

З культурою по життю

18 переглядів

Дев’ятнадцятого лютого 1959 року. Надворі хурделиця і мороз. У селі Дорогобуші, що на Рівненщині, у невеличкій хатині сталося диво – народилася маленька дівчинка, яку нарекли Лідією. Так почався життєвий шлях жінки, якій судилося розбудовувати культуру нашого краю у роки незалежності.

Непомітно у школі минули вісім років навчання, а з ними — і безтурботне дитинство. У 1975–1978 роках дівчина навчається у Дубнівському культосвітньому училищі на керівника хореографічного колективу.

Там з дитинки-підлітка виростає справжня красуня. Висока, струнка, з довгою косою, Лідія була такою, про яких пишуть казкарі – з роси й води. Згодом виходить заміж за Леоніда Богурського з Шепетівки і вони переїжджають на «малу батьківщину» чоловіка.

Професійний шлях Лідії розпочався 1978 року у Лавринівському будинку культури, де  вона працювала директором. Тоді ж у сім’ї народжується син Вадим.

Уже через рік талановиту і працьовиту дівчину беруть на посаду інспектора у Шепетівський РБК. У 1982 році сім’я поповнюється ще одним сином-козаком. Хлопчика назвали Юрієм.

Енергії та завзятості молодої дівчини вистачало не лише на роботу й сім’ю, а й на навчання у Київському інституті культури.

Наполегливу працю, завзяття і старанність дівчини оцінили гідно. З 1992 року Лідія очолила Шепетівський районний відділ культури. Роботі на цій посаді присвятила  майже 25 років життя. І кожен, кому поталанило працювати з Лідією Матвіївною, впевнено скаже, що культура – друга велика любов жінки.

Сьогодні Лідія Матвіївна має гарну родину, радіє чотирьом онукам. Зустрічаючи своє 60-річчя, жінка не полишає культури, очолюючи відділ у Ленковецькій ОТГ. І ця любов щиро взаємна!

Шановна Лідіє Матвіївно! Колектив працівників культури Ленковецької громади щиро вітає Вас з ювілеєм! Ви десятки років поспіль несете у світ добро, світло і любов, даруєте людям радість у кожній пісні і кожному слові, ведете людей за собою. Нехай же все добро і тепло, що йде від Вашого серця, повертається Вам у стократ! Зичимо Вам здоров’я і гармонії зі світом, сім’єю і собою!

З повагою культпрацівники краю.

Залиште Ваш коментар
Перевести