На Шепетівщині на повну силу розгорнулась Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу — у твоїх руках», яка проходить під егідою лісівників із залученням широких кіл громадськості та учнівської молоді.

Постійним її учасником є й депутатський корпус районної ради, представники виконавчої влади краю. Відрадно те, що і цей рік не став винятком — до участі у цьому благородному заході під гаслом «Я люблю ліс» долучилися районні депутати на чолі з головою Шепетівської районної ради Петром Дзяворуком та головою районної державної адміністрації Віталієм Бузилем.

Учасників акції привітав директор ДП «Шепетівський лісгосп» Володимир Сасюк та відзначив тісну співпрацю керівників району і лісівників краю.

А головний лісничий підприємства Олександр Заблоцький провів для присутніх інструктаж та влаштував своєрідний майстер-клас з висаджування сіянців сосни звичайної.

Спільними зусиллями учасників заходу було висаджено 4760 штук сіянців сосни та модрини на площі в 1 гектар.

Колектив підприємства лісівників дякує учасникам акції за активну життєву позицію і постійну участь у заходах, що проводяться на території лісгоспу.