ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ З любов’ю до роботи

З любов’ю до роботи

15 переглядів

Напередодні Дня медичного працівника хочемо розповісти про роботу бактеріо­логічного відділу клініко-діагностичної лабораторії КНП «Шепетівська ЦРЛ», який очолює лікар-бактеріолог першої категорії Олена Іванівна Кравчук. Адже саме медики цього відділу постійно перебувають, так би мовити, у зоні ризику, бо досліджують біологічний матеріал на виявлення інфекційних хвороб, зокрема, таких як дифтерія, менінгіт, сальмонельоз, шигельоз та інші. А у час пандемії коронавірусу медики проводять ще й «швидкі» тести на виявлення смертельної недуги. До того ж вони у відділеннях лікарні досліджують об’єкти довкілля, аби попередити розповсюдження будь-якої внутрішньої інфекції.
Упродовж року проводять майже 45 тисяч досліджень біологічного матеріалу з діагностичною, профілактичною та санітарно-бактеріологічною метою. Часто лаборантам доводиться працювати у позаробочий час.
Основним пріоритетом у роботі бактеріологічного відділу є вчасне виявлення збудників інфекційного захворювання, що дозволяє встановити діагноз та визначити чутливість мікроорганізмів до антибактеріальних препаратів. А у кінцевому результаті сприяє успішному лікуванню та одужанню пацієнтів.
Тут є необхідне обладнання, яке дає змогу проводити дослідження з дотриманням усіх санітарних правил та заходів безпеки.
Колектив лабораторії дружний. До його складу, крім Олени Іванівни Кравчук, входять два лаборанти-бактеріологи вищої категорії — Наталія Михайлівна Бійчук та Олена Дмитрівна Хмелюк, молодша медсестра Лариса Геннадіївна Дворецька. Кожен до своєї роботи ставиться з великою відповідальністю.
Звичайно, тон в усьому задає Олена Іванівна. Вона — високопрофесійний фахівець. У 1996 році закінчила Київський університет ім. Т.Шевченка за фахом «мікробіологія». У КНП «Шепетівська ЦРЛ» працює на посаді бактеріо­лога з 1997 року, тобто з часу створення бактеріологічного відділу в клініко-діагностичній лабораторії. Володіє усіма навиками, необхідними для професійного виконання своїх службових обов’язків. Користується заслуженою повагою серед колег.
Щиро бажаємо колективу бактеріологічного відділу світлих перспектив, міцного імунітету від хвороб! Щоб вас ніколи не підводило власне здоров’я, усіляких вам життєвих гараздів і земних благ!

Наш кор.

Залиште Ваш коментар
Перевести