ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ З першого дня літа залізниця знову возитиме пасажирів. Але не часто і не всюди

З першого дня літа залізниця знову возитиме пасажирів. Але не часто і не всюди

7 переглядів

З 1 червня відновлюються залізничні пасажирські перевезення у міському, регіональному, дальньому внутрішньому та міжобласному сполученні. Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій 20 травня, за результатами засідання Кабміну.

Як виглядає, електрички та пасажирські поїзди «запустять» поступово. Нагадаємо, що раніше Укрзалізниця інформувала, що «з 29 травня планується запуск до 50% приміських поїздів та 42 пари поїздів далекого сполучення категорії «Інтерсіті+», «Нічний експрес». Причому з усього цього «в західному напрямку» — лише 11 пар потягів.

На сторінках залізничних профспілок у Фейсбуці дописувачі скептично оцінюють перспективи відновлення пасажирського руху в «карантинному форматі». Особливо вони не вірять у те, що скрізь належно виконуватимуться такі норми як «соціальна дистанція, безумовне користування масками, контроль медичного стану пасажирів». Турбує їх і «технічний стан рухомого складу, яким за час карантину ніхто не займався». «Хто на проміжній зупиночній платформі буде контролювати дотримання правил при 20-ти відкритих дверях приміського потягу?» — резонно запитує дописувач фейсбук-сторінки однієї з профспілок залізничників України.

В. К.

Залиште Ваш коментар
Перевести