ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ З почесної когорти

З почесної когорти

19 переглядів

Глибоко символічно, що свято людей старшого покоління припадає на пору золотої осені. Тож 1 жовтня ми відзначаємо День ветерана. Це свято об’єднує велику кількість людей, які віддали свої сили і здоров’я в ім’я кращого майбутнього нашої держави. 75 років тому закінчилася Велика Вітчизняна війна. Перемогу у ній виборювали наші ветерани-фронтовики.

На жаль, не усі вони дожили до 75-річчя Великої Перемоги. Шість наших ветеранів-фронтовиків (саме стільки їх нині залишилось у районі) були нагороджені Знаком народної пошани – медаллю «За бойові заслуги – 75 років Перемоги». Ці нагороди їм вручили керівники районної влади у домашній обстановці у зв’язку з карантинними обмеженнями, викликаними коронавірусом. Крім цього, ветеранам були вручені також продуктові набори.
На даний час у районі діє 23 ветеранські організації, які об’єднують 8185 осіб. За станом на 25 вересня 2020 року на Шепетівщині мешкає 12 осіб, яким виповнилось або виповниться до кінця року 95 років. Ми їх вітаємо з ювілеєм, вручаємо грамоти за підписом голови районної державної адміністрації та голови районної ради, подарунки та квіти.
Не забуваємо вшановувати і тих людей, яким виповнюється чи виповнилось 90 років. Стараємось їх підтримати морально, адже вони усе своє життя важко працювали, відділи своє здоров’я в ім’я процвітання Батьківщини.
Цього року Міністерство ветеранів України затвердило Порядок подання на нагородження відзнакою Ради організацій ветеранів України «Почесний ветеран України» осіб, які внесли свій трудовий внесок у розбудову держави та району. Цією відзнакою на Шепетівщині нагороджено шес­теро осіб. Це переважно голови ветеранських організацій, зокрема: Володимир Гаврилович Мазур, Іван Федорович Ковальчук, Микола Йосипович Тютюнник, Галина Олександрівна Гаврилюк, Василина Авакумівна Коханівська, Ніна Петрівна Хоморецька.
Районна громадська організація «Ветеран Шепетівщини» щиро і сердечно вітає усіх людей старшого покоління, ветеранів зі святом! Бажаємо усім міцного здоров’я, довголіття! Нехай ваші серця зігріває любов дітей та внуків!

К.КОЛБАСОВСЬКА,
голова громадської організації
«Ветеран Шепетівщини».

На знімку: під час нагородження відзнакою Ради організацій ветеранів України «Почесний ветеран України» Івана Федоровича Ковальчука — голови ветеранської організації Рилівської сільської ради.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести