ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ З турботою про медиків

З турботою про медиків

9 переглядів

У вівторок, 5 травня, медики комунального некомерційного підприємства «Шепетівська центральна районна лікарня» отримали благодійну допомогу від ПрАТ «Шепетівкагаз» та ПП «Компанія «Надежда». Так, за підписом голови правління акціонерного товариства з газопостачання та газифікації В.В.Турінського вони отримали сертифікат благодійного внеску на суму 20 тисяч гривень, а від партнерів газівників — ПП «Компанія «Надежда» на чолі з директором В.В.Батраченком — близько сотні захисних костюмів для медичних працівників лікарні.

Їх передали представники компаній-спонсорів — заступник голови правління акціонерного товариства газівників Анатолій Пращур та начальник ГНС Шепетівка «Компанії «Надежда» Олександр Дмит­ришин.
— Ця допомога нам сьогодні дуже вчасна і актуальна, адже у нашій лікарні нині перебуває важкохворий на коронавірусну хворобу COVID-19. Тож дуже потребуємо засобів індивідуального захисту медиків, які постійно використовуємо, — говорить головний лікар центральної районної лікарні Валентина Савчук. — Буквально днями ми звернулись до голови правління ПрАТ «Шепетівкагаз» Володимира Турінського з проханням надати нашій лікарні благодійну допомогу і, як бачите, ми одразу її отримали.
Відгукнулось на потреби шепетівських медиків і приватне підприємство «Компанія «Надежда», яке є підприємством критичної інфраструктури. Працюючи у цей час, воно забезпечує пальним підприємства по усій території України. Окрім цього до ПП «Компанія «Надежда» входить швейна фабрика «Надежда–2006», яка працює наднормово, без вихідних задля виробництва масок та захисних костюмів.
— Ми розуміємо, що у час протидії поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, особливої уваги та захисту потребують медичні працівники та особи, які безпосередньо беруть участь у боротьбі з небезпечною інфекцією і наразі перебувають в епіцентрі епідемії, — каже начальник газонаповнювальної станції Шепетівка ПП «Компанія «Надежда» Олександр Дмитришин. — Щодня ці люди виходять на роботу та ризикують власними життями, щоб врятувати наші.
Життя та здоров’я людей керівництво ПП «Компанія «Надежда» вважає основним пріо­ритетом, тому кожен медичний працівник має бути екіпірований та захищений необхідним обладнанням та захисним одягом.
За словами Олександра В’ячеславовича, усвідомлюючи потребу медичних працівників у екіпіровці та захисному одязі, якого наразі критично не вистачає, ПП «Компанія «Надежда» передає благодійну допомогу для підтримки персоналу, який перебуває у зоні ризику зараження, засобами захисту, серед яких сорок багаторазових захисних костюмів для лаборантів та лікарів, а також п’ятдесят одноразових захисних комбінезонів.
У свою чергу, передаючи сертифікат благодійної допомоги медикам, заступник голови правління ПрАТ «Шепетівкагаз» Анатолій Пращур відзначив, що підтримка медиків у протистоянні пандемії сьогодні є серед благодійних пріоритетів газівників. І таку допомогу вони надають уже не вперше. Зокрема, підприємство з газопостачання та газифікації виділило 20 тисяч гривень на придбання апарату для штучної вентиляції легень, кошти на який збирає громада Шепетівки.
Тож, передаючи благодійну допомогу, представники компаній-спонсорів від імені свого керівництва висловили щиру вдячність усім медичним працівникам, які у цей нелегкий час взяли на себе надзвичайну відповідальність.

Володимир НИТКА.
На знімку: під час вручення благодійної допомоги шепетівським медикам.

Залиште Ваш коментар
Перевести