ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоКультура З турботою про кожного

З турботою про кожного

9 переглядів

Дев’яте травня увійшло в історію, як День Перемоги у найбільшій і найкривавішій війні на планеті, у якій брали участь наші діди, прадіди, батьки та матері. Цей день змушує нас пригадати історію, замислитись над сьогоденням і майбутнім і має особливе значення не тільки для людей старшого покоління, але й для сучасного суспільства. Нині переживаємо нелегкі  часи війни за соборність та незалежність, яка нині триває на східних теренах нашої Батьківщини.

На превеликий жаль, щороку безпосередніх учасників Другої світової війни стає дедалі менше. Тож нині дуже важливо приділяти цим людям, живим свідкам історії, увагу та піклування.

Сьогодні у Шепетівському районі проживає 13 осіб, які брали безпосередню участь у бойових діях тієї далекої та жорсткої війни, які пройшли усі тяжкі випробування і, попри усе, вистояли. Вони живуть поряд з нами, зіштовхуються зі щоденними проблемами. І хоча багато води сплинуло з тих страшних воєнних часів, рани їхні й досі болять.

Завдяки ініціативі керівництва райдержадміністрації та районної ради, за підтримки депутатів районної ради з районного бюджету були виділено 16,5 тис. грн. для надання ветеранам Другої світової війни матеріальної допомоги.

Тож з нагоди 73-ї річниці Перемоги над нацизмом, у День пам’яті та примирення, представники влади району привітали зі святом учасників бойових дій Другої світової війни – Ванду Едуардівну Маленівську з Білополя, Петра Вікторовича Кавалера з Коськова, Миколу Леонтійовича Шадюка з Вовківців, Авксентія Даниловича Дячука з Жолудок, Михайла Петровича Парфенюка з Траулина, Володимира Григоровича Врублевського з Купино, Теклю Андріївну Гуменюк з Михайлючки, Миколу Васильовича Войтюка з Рилівки, Олексія Кириловича Матвійчука з Плесни, Антоніну Тимофіївну Іванюк з Серединець, Анатолія Григоровича Антонюка та Василя Івановича Швеця з Судилкова, Сергія Семеновича Слончака з Білокриниччя.

Посадовці подякували ветеранам за Велику Перемогу над нацистськими загарбниками, післявоєнну відбудову, за можливість жити під мирним небом. Побажали міцного здоров’я, добробуту і довгих років життя.

Про це та багато іншого читайте у друкованій версії газети «Шепетівський вісник».

На знімку: заступник голови райдержадміністрації Ліліана Танасієнко та голова районної ГО «Ветеран Шепетівщини» Олександр Лукашенко привітали зі святом учасницю бойових дій у роки Другої світової війни Ванду Едуардівну Маленівську.

Залиште Ваш коментар
Перевести