У Майдан-Лабуні сельчани уже й не уявляють собі жодного сільського свята без своїх співаків — життєрадісних, енергійних жіночок місцевого самодіяльного гурту «Берегиня» під керівництвом завідувачки сільського клубу Наталії Тещенко.

Ось і у святковий день, 7 січня, учасниці гурту вирушили із різдвяними віншуваннями до жителів села. Завітали і до помешкання Тамари Іванівни Остап’юк, яка відзначала свій 80-річний ювілей. Довгожданих гостей зустріли тепло і приязно. Адже звідусіль зібралася уся родина. І діти, і ювілярка були дуже вдячні односельцям за добрі слова на її адресу.
Нелегкою була доля трудівниці. Тамара Іванівна народилася 5 січня 1940 року у с. Майдан-Лабуні, у колгоспній сім’ї. Після закінчення школи почала працювати на цегельному заводі у с. Новаках Полонського району. Згодом вийшла заміж за сільського хлопця і перейшла у місцевий колгосп. Виконувала різні роботи, звідти і вийшла на заслужений відпочинок. Виростила трьох прекрасних дітей. А ще ювілярка має 5 внуків та 5 правнуків.
Тому у цей святковий день односельчанки вітали довгожительку короваєм, спеченим власноруч, вкладаючи у нього свою любов і пошану, вдячними словами та зворушливими піснями віншували її вік.
Наш кор.

На знімку: в гостях у ювілярки.