ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсобистості З журбою радість обнялася

З журбою радість обнялася

12 переглядів

За доброю традицією у Ленковецькій громаді привітали ювілярку

Мешканка с. Ленковець Логія Гнатівна Трофімюк–Якимчук відзначила своє 90-річчя — ювілей мудрості та багатого життєвого досвіду. Непроста доля цієї жінки, як і той історичний період, що вона прожила. Багато довелося пережити і хорошого, і лихого. Воля до життя, любов до праці, природжений оптимізм були їй вірними супутниками. Та, незважаючи на усі виклики, ювілярка зберегла у душі доброту і любов, якими й нині ділиться з родиною та односельчанами.

Понад 40 років свого життя присвятила педагогічній ниві, роботі у Ленковецькій школі. Вона — талановитий педагог. Свій досвід, знання, уміння віддала дітям. Навчала і виховувала молоде покоління. І з тих зерен, що вона посіяла у дитячих душах, зійшли гарні сходи.
Незважаючи на свої літа, ювілярка зберегла ясну пам’ять, усміхнена і привітна, вражає щирістю, порядністю, любов’ю, мудрістю, добротою та життєрадісністю, охайністю в оселі та садибі. Мати трьох дітей, бабуся п’ятьох внуків, двох правнучок із задоволенням спілкувалась у день славного свята з гостями.
Логія Гнатівна завжди цікавиться подіями у світі і на все має власну думку. Веде домашнє господарство, обробляє город, ходить до магазину та аптеки. Усіх, хто заходить її провідати, зустрічають вишиті її руками рушники, подушки, серветки, скатерки. У пам’яті довгожительки до найменших подробиць збереглися події власного життя та життя села.
На гостини у день 90-ліття до ювілярки завітали гості, сусіди, родина та аматори сільського будинку культури. Представник сільської ради Оксана Гнатюк за дорученням сільського голови Юрія Криворчука вручила Логії Гнатівні вітальну листівку, квіти та подарунок.
Логія Гнатівна зустріла гостей з пос­мішкою та хорошим настроєм, побажала усім такого ж міцного здоров’я, яке має сама і завдяки якому дожила до такого поважного віку. А ще дякувала за виявлену до неї увагу, ділилася спогадами, жартувала.
Тож бажаємо ювілярці, щоб здоров’я її не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не вичерпувалися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою! Нехай кожен день дарує їй позитивні емоції! Адже це і є запорукою довголіття.
Світлана СИДОРЧУК,
директорка будинку
культури с. Ленковець.

Залиште Ваш коментар
Перевести