Другий тиждень у Шепетівці триває пора продажу однієї з найкорисніших ягід – чорниць. Специфікою цьогорічного «сезону» є те, що деякі покупці замовляють цей товар на популярних Інтернет-сайтах та сторінках. Тобто, так би мовити, не виходячи з дому.

 

«Куплю ведро черники», – написала у «Фейсбук» користувачка Аріна Рубик у суботу, 29 червня, на сторінці соцмережі, яка популярна серед шепетівчан. І хоча було близько півгодини до опівночі, її «засипали» усілякими пропозиціями та різними порадами.

Cпершу Аріні повідомили, що ціна одного кілограма чорниць – 70 гривень. А після того, як вона уточнила, чи вийде придбати відро ягід за 500 гривень, «фейсбуківці» порадили відвідати привокзальний ринок.

Саме там, якщо завітати після 7-ї ранку, нині склалися найдешевші у Шепетівці ціни на чорниці. Літр ягід можна «виторгувати» за 40-45 гривень.

А от у інших «точках» райцентру (центральний ринок, продавці на проспекті Миру та вул. Героїв Небесної сотні) за стільки ж чорниць правлять більше на десятку-другу. На центральних вулицях склянка ягід обійдеться у 13-16 гривень. Але можна купити і дешевше, якщо поторгуватися.