ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ За господарськими товарами вже не треба далеко їздити

За господарськими товарами вже не треба далеко їздити

12 переглядів

Нещодавно практично посеред Шепетівки, на території центрального ринку, відкрився новий триповерховий магазин «Ваш дім». Від вражає розміром торгової площі, яка сягає 600 квадратних метрів, а також кількістю найменувань товарів.

– Уже зараз пропонуємо до шести тисяч найменувань товарів. Із них половина представлена безпосередньо тут, у магазині, а інші доставляємо за замовленнями. На першому поверсі акцент зроблений на продажу вхідних і міжкімнатних дверей. Представлені й десятки видів плитки та ламінату. Специфіка другого поверху: різноманітні матеріали для оздоблення, лаки, фарби, грунтівки, шпаклівки, усілякі суміші (незабаром там також продаватимемо шпалери). А все, що cтосується покрівельних матеріалів, можна придбати на третьому поверсі, – розповіли «Шепетівському віснику» власники Олег і Лілія Іванови.

За словами співбесідників, «Ваш дім» має особливості, які відрізняють його від аналогічних закладів. Окрім торгової площі, що вражає масштабами, специфікою магазину є найширший у Шепетівці асортимент дверей. Також там практично немає «бар’єрів» між продавцями та покупцями, адже більшість товарів викладена на полицях і до них є такий саме доступ, як у супермаркеті.

Безперебійну роботу магазину забезпечують шестеро людей: менеджер Сергій Іванов, продавці-консультанти (Ольга Судома, Володимир Дяченко, Майя Юва, Оксана Лисенчук), а також касир Олена Сулима.

Найближчим часом, десь у серпні, власники «Вашого дому» планують влаштувати свято для покупців, аби ще більше шепетівчан дізналося про новий заклад торгівлі, а також переконалося у його перевагах.

Володимир КОВАЛЬЧУК.

Фото Костянтина ВОЛОДИМИРОВА.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести