Нещодавно практично посеред Шепетівки, на території центрального ринку, відкрився новий триповерховий магазин «Ваш дім». Від вражає розміром торгової площі, яка сягає 600 квадратних метрів, а також кількістю найменувань товарів.

– Уже зараз пропонуємо до шести тисяч найменувань товарів. Із них половина представлена безпосередньо тут, у магазині, а інші доставляємо за замовленнями. На першому поверсі акцент зроблений на продажу вхідних і міжкімнатних дверей. Представлені й десятки видів плитки та ламінату. Специфіка другого поверху: різноманітні матеріали для оздоблення, лаки, фарби, грунтівки, шпаклівки, усілякі суміші (незабаром там також продаватимемо шпалери). А все, що cтосується покрівельних матеріалів, можна придбати на третьому поверсі, – розповіли «Шепетівському віснику» власники Олег і Лілія Іванови.

За словами співбесідників, «Ваш дім» має особливості, які відрізняють його від аналогічних закладів. Окрім торгової площі, що вражає масштабами, специфікою магазину є найширший у Шепетівці асортимент дверей. Також там практично немає «бар’єрів» між продавцями та покупцями, адже більшість товарів викладена на полицях і до них є такий саме доступ, як у супермаркеті.

Безперебійну роботу магазину забезпечують шестеро людей: менеджер Сергій Іванов, продавці-консультанти (Ольга Судома, Володимир Дяченко, Майя Юва, Оксана Лисенчук), а також касир Олена Сулима.

Найближчим часом, десь у серпні, власники «Вашого дому» планують влаштувати свято для покупців, аби ще більше шепетівчан дізналося про новий заклад торгівлі, а також переконалося у його перевагах.

Володимир КОВАЛЬЧУК.

Фото Костянтина ВОЛОДИМИРОВА.