ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ За кількістю тестувань на COVID-19 Україна «пасе задніх» — Лукашенко

За кількістю тестувань на COVID-19 Україна «пасе задніх» — Лукашенко

14 переглядів

Вчора Президент Білорусі Олександр Лукашенко поділився зі ЗМІ статистикою кількості тестувань на коронавірус у своїй країні, Україні, низці інших держав у розрахунку на мільйон населення.

У своєму виступі в Мінську, запис якого виклали на Ютуб-каналі «CTVBY», Олександр Григорович оприлюднив «заокруглені» відомості щодо кількості тестів на коронавірус, зроблених в Білорусі, Україні, Російській Федерації, низці інших пострадянських країн, а також у Польщі та США.

Дані були наведені у розрахунку на мільйон мешканців кожної з країн і за станом на ранок 5 травня.

Отож, у Білорусі вже зроблено близько 22.500 тестів на мільйон громадян, що на сім тисяч нижче за російський показник, але на 500 тестів перевищує американський і на понад 12.000 — польський.

Серед країн пострадянського табору після РФ і Білорусі йдуть Казахстан (близько 16.000 тестів), Азербайджан (15.500), Узбекистан (9700), Вірменія (8.500), Киргизстан (8.000).

Щодо України (3.078), то її, якщо вірити пану Лукашенку, випередили навіть Грузія (3.900) і Молдова, де показник тестувань у розрахунку на мільйон населення становить близько 5.000 проб.

Втім, Олександр Григорович під час промови перед представниками ЗМІ порадив «не паритися» з приводу темпів тестувань на коронавірус. «Це не зовсім інформативно. Тести, особливо на початку, були «ні до чорта». Неінформативність деяких сягала 40%. Тому тестам потрібно довіряти, але перевіряти», — наголосив білоруський президент.

Дивіться з 10-ї хвилини:

В.К.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести