ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсобистості За покликом серця

За покликом серця

17 переглядів

У кожної людини є мрія обрати професію, яка буде приносити не лише матеріальну вигоду, але й моральне задоволення протягом усього життя.
Ще зі шкільного віку я мріяла пов’язати своє життя з медициною: мене приваблювали хімічні досліди, які ми виконували на уроках хімії, а бажання винайти ліки від важких хвороб спонукало мене після 9-го класу вступити до Шепетівського медичного коледжу на факультет «Фармація».
Але згодом на заняттях з терапії мене турбували питання: «Чому виникають різні патологічні стани?», «Як допомогти людям подолати їх?». Тому, закінчивши у 2009 році медичний коледж, вступила до Вінницького національного медичного університету на факультет «Лікувальна справа». Упродовж усього навчання оволоділа теоретичними та практичними навичками з різних дисциплін.
З 2015 року, проходячи інтернатуру за спеціальністю «медицина невідкладних станів» у Шепетівській станції екстреної медичної допомоги, отримала великий досвід надання екстреної допомоги при станах, що загрожують життю людини. З 2016 по 2019 працювала лікарем з медицини невідкладних станів у відділенні невідкладної допомоги Шепетівської ЦРЛ. У 2019 році, пройшовши курси спеціалізації «загальна практика – сімейна медицина», працюю сімейним лікарем амбулаторії № 4 Шепетівського центру ПМСД.
Бути лікарем — це означає не лише володіти «сухими» термінами та «шаблонно» лікувати пацієнтів, але й пос­тійно розвиватися та удосконалювати свої знання та навички, мати «холодний» розум, не піддаватися своїм амбіціям у важких випадках, а у деяких ситуаціях — відкладати своє особисте життя на другий план, віддаючи перевагу лікуванню і потребам своїх пацієнтів.
За рік роботи сімейним лікарем маю близько 1500 підписаних декларацій. Лікуючи пацієнтів, намагаюся знайти індивідуальний підхід до кожного з них та з розумінням ставитися не лише до проблем зі здоров’ям, але й надавати їм моральну підтримку.
Саме довіра та взаєморозуміння пацієнта та лікаря, співпраця обох сторін дає змогу досягти найкращих результатів у лікуванні та знайти вихід зі складних ситуацій.
Галина ДІДЕНКО.

Залиште Ваш коментар
Перевести