ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Задля пам’яті й обов’язку

Задля пам’яті й обов’язку

33 переглядів

На теренах України після Другої світової війни у кожному населеному пункті у свій час, вшановуючи визволителів та загиблих земляків, були споруджені пам’ятні знаки та цілі меморіальні комплекси. Повертаючись із війни, військові підрозділи ставали гарнізонами у містах і там також споруджувались пам’ятні знаки на честь перемоги у війні. Склалася традиція, що біля них молоді воїни, які призивались до лав Збройних Сил, присягали на вірність Батьківщині та своєму народу.

Є такий пам’ятник і на території «12-го містечка» у м. Шепетівці. Час іде, старіємо ми з вами, старіють і пам’ятники, які, як і люди, потребують підтримки. Заручившись згодою командування військової частини, колишні воїни-інтернаціоналісти В.А.Харченко, В.М.Окорський, П.В.Шидей під керівництвом настоятеля храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, отця Анатолія Вересюка вирішили відремонтувати монумент воїну-визволителю. За короткий час усі роботи були виконані. Крім того були розбиті клумби для висаджування квітів та разом воїнами частини посаджено яблуневий сад.

Таким чином це був подарунок теперішнім захисникам Вітчизни від колишніх воїнів-афганців Шепетівщини напередодні свята Перемоги й річниці утворення військової частини.

В.ПИПИЧ,

член Шепетівської СВА, учасник

бойових дій в Афганістані.

Залиште Ваш коментар
Перевести