ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Залізничний вокзал стане маркетом?

Залізничний вокзал стане маркетом?

19 переглядів

Правління АТ «Українська залізниця» ухвалило порядок, яким буде вперше запроваджено методику та механізм розподілення площ на невеликих та середніх вокзалах (І–ІІІ класу) та мінімальні вимоги до цих площ. Мова йде, зокрема, про вокзали у Чернігові, Дарниці, Кременчуці та Шепетівці. Про це повідомив в. о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.
«Правління недавно ухвалило цей документ. Відповідно, зараз ми доводимо його до усіх регіональних філіалів та інших підрозділів, які мають вокзали на своєму балансі. Ми даємо їм термін на розробку індивідуальної концепції кожного вокзалу — що і де на ньому буде розміщуватися. Так, для зручності пасажирів, невеликі вокзали стануть клієнтоорієнтованими зонами», — додав він.
За словами Івана Юрика, відтепер на вказаних вокзалах будуть розподілені обов’язкові пос­луги: квиткові каси, зали очікування, санітарні вузли тощо. А вільні площі зможуть передаватися в оренду під розміщення альтернативних об’єктів — закладів харчування, магазинів. Чим більше загальної площі матиме вокзал, тим більше площ може бути передано в оренду.
«Кожен балансоутримувач вокзалу підготує концепцію свого вокзалу, яку ми детально вивчимо й адаптуємо з точки зору раціо­нальності та естетичної сумісності. Якщо концепція буде затверджена — вокзалу та балансоутримувачу буде дозволено передати вільні площі в оренду. Такий механізм буде запроваджено вперше», — наголосив він.
Загалом у мережі Укрзалізниці функціонує 107 вокзалів (без урахування вокзалів, що розташовані на окупованій території), у тому числі: позакласних вокзалів – 15, вокзалів першого класу — 8, вокзалів другого класу — 37, вокзалів третього класу — 47. Клас вокзалу встановлюється у залежності від пасажиро­обігу, загальної площі вокзальних приміщень, обробки багажу та вантажобагажу тощо.
Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця працює над побудовою максимально простого, ефективного та швидкого процесу управління і розпорядження майном.
Наш кор.

Залиште Ваш коментар
Перевести