ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Затвердили процедуру відключення від централізованого опалення

Затвердили процедуру відключення від централізованого опалення

11 переглядів

Під час останнього пленарного засідання сесії Шепетівської міської ради було затверджено порядок і склад комісії з розгляду звернень щодо відключення споживачів від системи централізованого опалення.
До оновленого складу комісії увійшли працівники міськвиконкому, депутати міської ради, представники комунальних установ та управлінських компаній. Вони складуть консультаційно-дорадчий орган, рішення якого матимуть рекомендаційний характер. Остаточні дозволи про відключення прийматимуть члени виконавчого комітету Шепетівської міської ради відповідно до законодавства України.
— Наразі у черзі на відключення маємо понад 100 заяв. Розглядати їх буде вже оновлена комісія за затвердженою процедурою. Раніше такого Порядку, офіційно затвердженого, взагалі не існувало. Було лише положення про комісію, — пояснює Юрій Гудзик, начальник управління житлово-комунального господарства.
За його словами, на сьогодні у Шепетівці 45 відсотків власників квартир багатоквартирних будинків облаштували в оселях індивідуальне опалення. Ще 4420 квартир, що становить 55 відсотків, досі підключені до системи централізованого опалення.
Марина ЛОЖКІНА.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести