ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсвіта Завжди у творчому пошуку

Завжди у творчому пошуку

8 переглядів

Холодна зимова днина завітала у педколектив Шепетівської ЗОШ № 3 із світлим ювілеєм: 2 лютого відзначає день народження прекрасна жінка, щира колега, вчитель початкових класів Світлана Анатоліївна Поліщук. Тридцять три роки тому вона вперше переступила поріг школи, яка стала для неї рідною.

 

Світлана Анатоліївна володіє одним із найбільших благ – мудрістю. Мета її життя – творити добро і дарувати знання дітям. Їй притаманні такі риси характеру:  наполегливість, уміння перемагати, бути завжди у творчому пошуку. Колеги захоплюються нею і наслідують її.

Скільки щирої праці вклала Світлана Анатоліївна у своїх учнів! Вона навчила їх добру, дружбі, людяності, поваги до себе і навколишнього світу. Щодня дарувала і дарує світлу посмішку, душевне тепло, щиру людську любов. Батьки, учні та випускники поважають та з вдячністю згадують свою першу вчительку.

У колективі її люблять і цінують за мудру пораду, підтримку, безкорисну допомогу. Активна, усміхнена, доброзичлива, вона встигає скрізь і завжди.

Вітаючи зі світлим ювілеєм, бажаємо Світлані Анатоліївні зберегти любов до людей, до свого педагогічного ремесла, що стало для неї творчістю. Нехай її педагогічна праця буде завжди поцінованою, належно пошанованою, а доля дарує довголіття, здоров’я і щастя!

Ювілей – це не просто свято,

Це здобутки всіх років в житті,

Тож хай у Вас ще буде їх багато,

Здійсняться мрії й задуми усі!

Колектив Шепетівської

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3.

Залиште Ваш коментар
Перевести