ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоСПОРТ Збірна України — у лідерах

Збірна України — у лідерах

24 переглядів

Протягом 12–13 жовтня у м. Острава (Чехія) відбувся чемпіонат світу з Комбат Дзю-Дзюцу серед чоловіків, юніорів та юнаків. Збірна команда України виборола перше командне місце.

У складі збірної команди України брали участь 15 спортсменів Хмельницької області, серед них й спортсмени клубу «Пересвєт» із Шепетівки (тренер Олег Рудіч).

Результати спортсменів Хмельницької області на чемпіонаті світу з фулл-контакту і клоз-контакту (боротьба): шість перших, одне друге (шепетівчанин Андрій Шамрай) та одне третє місце.

*  *  *  *  *

Одночасно в Остраві відбувся й чемпіонат Європи з бойового самбо серед чоловіків, юніорів та юнаків. Збірна команда України знову виборола перше командне місце, у її складі також були шепетівчани.

Результати спортсменів Хмельницької області на чемпіонаті Європи: два перших, два других та два третіх місця. Наш земляк Богдан Семенюк був третім у групі юніорів у такому виді боротьби, як клоз-контакт.

Керівництво федерації висловлює подяку за підтримку у підготовці спортсменів до чемпіонатів світу та Європи Почесному президенту обласної федерації М.Агаркову та Корпорації «Сварог Вест Груп».

Також вітаємо спортсменів та тренерський склад Хмельниччини з успішними виступами на чемпіонатах світу та Європи із силових єдиноборств.

Залиште Ваш коментар
Перевести