Знайомтесь: педагоги НВК № 3, які пропагують здоровий спосіб життя серед школярів, навчають різних видів спорту, а ще прищеплюють витримку, витривалість, прагнення до успіху.
Отож, Юлія Сергіївна БАБІЙЧУК – вчитель вищої категорії, «старший вчитель», стаж педагогічної роботи – 15 років;
Руслан Олександрович ДМИТРИК — вчитель вищої категорії, «старший вчитель», стаж педагогічної роботи – 18 років;
Володимир Трохимович САМОЙЛЮК — вчитель вищої категорії, «старший вчитель», стаж педагогічної роботи – 11 років.

Під керівництвом педагогів, учні Шепетівського навчально-виховного комплексу № 3 восьмий рік поспіль посідають перші місця у Спартакіаді школярів міста. Найкращі результати засвідчили у таких видах спорту: легка атлетика, футбол, легкоатлетичний крос, баскетбол, настільний теніс, шахи.
У 2018 році вибороли друге місце у всеукраїнських змаганнях «Старти надій», у 2019-му — перше місце в обласних змаганнях «Козацький гарт».
Педагоги тримають першість у міських змаганнях серед працівників освіти з волейболу, настільного тенісу. Також В.Т.Самойлюк та Ю.С.Бабійчук беруть участь в обласних змаганнях з техніки пішохідного туризму, а Р.О.Дмитрик постійно залучається до суддівства міських змагань Спартакіади школярів міста. Він брав участь у проекті «Klitschko foundation», де отримав досвід, а у подарунок — спортивний інвентар для школи.