ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсвіта Зернятка успіху — з першого класу

Зернятка успіху — з першого класу

34 переглядів

Кафедра ангелів, які оберігають дитячі серця

 

Перший вчитель – це любов на все життя. І цей вислів не потребує ніякого доведення, його правдивість підтверджена самим життям.

Педагоги кафедри початкових класів ЗОШ № 1 ім. Миколи Островського працюють так, що вищезгаданий вислів характеризує роботу кожної із вчителів якнайкраще. Окремо когось тут виділити просто неможливо, бо усі без винятку спрямовують свої зусилля на результат. І високі досягнення учнів старших класів — це оті зернятка сумлінності, цілеспрямованості, наполегливості та впевненості, які були закладені у молодших класах.

Директор закладу Н.М.Собчук зауважила, що загалом у початковій школі працюють 14 педагогів та 2 вихователі групи продовженого дня. Стаж роботи у більшості вчителів – понад 30 років, тому свою любов до школи, до дітей педагоги підтверджують неодноразово. Серед них є і випускники ЗОШ № 1 — О.В.Грачова, Т.В.Костюк, І.А.Бялик, І.І.Волова.

— Приємно відзначити, — зауважила Наталія Миколаївна, — що 12 педагогів мають вищу категорію, а Л.М.Терепа, Т.Ц.Іванова, Г.В.Мазур, В.І.Шевченко отримали звання «вчитель-методист». «Старшими вчителями» є Т.В.Костюк, І.А.Бялик, І.І.Волова, Н.А.Якимчук.

Загалом, як зазначила директор, у 12 початкових класах навчаються 260 учнів. Тож не дивно, що, маючи таку потужну кафедру початкових класів, учні й педагоги старшої ланки мають високі досягнення. Високий рівень знань, отриманих у початкових класах, учні підтверджують і надалі.

Зокрема, у Г.В.Мазур досягнення у навчанні має Ольга Лисюк, у Л.М.Терепи — Аревік Петросян, Альона Шевчук, Г.В.Кравчук пишається своїми учнями — Юрієм Дюком, Ярославом Капелюхом, Сергієм Юськовим, Т.Ц.Іванова —  Вікторією Чугуновою, Сергієм Тарасюком.

Високі результати отримали учні Т.В.Костюк – Тетяна Урсу, Рима Мартинюк, Настя Предко, а у Н.А.Якимчук – Маша і Даша Закалати, Марія Іванюк.

Тому я не дарма назвала вчителів кафедри початкових класів ангелами, які оберігають дитячі серця. Впевнена: тільки люди з великою любов’ю можуть навчати і виховувати маленьких учнів, дарувати їм часточку себе і завжди вірити у майбутнє. Адже діти – це наше майбутнє, це наше усе.

На знімку (зліва направо) стоять: О.Дячук, Т.Костюк, І.Волова, Н.Якимчук, О.Каялайнен, сидять: О.Грачова, Г.Мазур, І.Бялик, М.Усач, Л.Терепа.

Залиште Ваш коментар
Перевести