ГОЛОВНА СТОРІНКА Людина і законКримінал Жахіття у парку

Жахіття у парку

9 переглядів

У п’ятницю, 23 листопада, перехожий, що гуляв парком, помітив у водоймі куртку. Він одразу повідомив про це  правоохоронців , а силовики, виїхавши на місце, виявили у ставку труп чоловіка.

У ході перевірки було встановлено особу потопельника. Ним виявився 35-річний місцевий мешканець, який за невідомих обставин зник наприкінці жовтня цього року. Сім’я оголосила його у розшук, але встановити місцезнаходження безвісти відсутнього не вдавалось, поки не настав ось такий збіг обставин, що допоміг розкрити таємницю.

За інформацією правоохоронців, при огляді тіла постраждалого ознак насильницької смерті не виявлено. Втім, для підтвердження причин смерті тіло потопельника направлено на судово-медичну експертизу.

Правоохоронці закликають жителів міста не ходити парком поодинці, особливо у темну пору доби. Адже це не перший випадок смерті. У середині листопада тут було виявлено труп ще одного чоловіка.

Наразі слідчі Шепетівського ВП проводять оперативно-розшукові заходи з метою з’ясування причин та обставин смерті двох шепетівчан.

(За матеріалами

Шепетівського ВП).

Залиште Ваш коментар
Перевести